Gwiazda “Goggleboxa” przeszła operację plastyczną brzucha. Pokazała efekty metamorfozy

Bohaterka “Goggleboxa” przeszła operację plastyczną. Lily Antoniak wyznała fanom na Instagramie, że po dwóch ciążach jej największym kompleksem był brzuch. Celebrytka niedawno poddała się plastyce brzucha. Pochwaliła się fanom efektami metamorfozy.

Lily Antoniak zadebiutowała w programie “Gogglebox. Przed telewizorem” w 2022 r. W kilku ostatnich odcinkach 16. sezonu show Ewa Mrozowska nie występowała już w duecie z Sylwią Bombą. Jej dotychczasowa kompanka z kanapy stworzyła nowy duet z influencerką Lili Antoniak, natomiast ona zasiadła przed telewizorem mężem Piotrem Kozłowskim.

Później Ewa zdecydowała, że po ośmiu latach przyszedł czas pożegnać się z show TTV. Pomimo odejścia z formatu wciąż od czasu do czasu pojawia się w programie, zastępując Lily Antoniak obok Sylwii Bomby.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sylwia Bomba (@sylwiabomba)

Lily Antoniak przeszła operację plastyczną

Lily, a wł. Agnieszka Antoniak prowadzi profil na Instagramie, który obserwuje już blisko 350 tys. osób. Celebrytka dzieli się z internautami elementami swojego prywatnego życia. Nie mogła więc przemilczeć faktu, że niedawno przeszła poważną operację. Gwiazda “Goggleboxa” w październiku przeszła operację plastyczną. Mama dwójki dzieci zdecydowała się na wykonanie plastyki brzucha, ponieważ nie była zadowolona ze swojego ciała. Dzięki zdrowemu odżywianiu i treningom schudła ok. 11 kg, ale pomimo tego nie udało jej się poprawić wyglądu brzucha.

– Robię plastykę brzucha na jesień, bo kiedyś widziałam swój pępek. Bo kiedyś, jak usiadłam, to nie miałam brzucha na kolanach. I dziękuję za wszystkie wiadomości “wciągnie się”. Trzech chirurgów plastyków oglądało mój brzuch i niestety każdy powiedział, że ten pępek magicznie nie wróci kilka centymetrów do góry, tam, gdzie kiedyś był – poinformowała Lily Antoniak na Instagramie.

Lily Antoniak popłakała się ze szczęścia, kiedy pierwszy raz zobaczyła swój brzuch po operacji. Ujawniła, że był to zawsze jej największy kompleks. Zobaczcie w naszej galerii poniżej, jak gwiazda “Goggleboxa” wygląda po plastyce brzucha.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *