Doda ujawniła, co będzie robić w Sylwestra. Jej fani będą zachwyceni

Doda od kilku lat ostatnią noc w roku spędza na scenie. Gwiazda nie lubi imprezować i unika szampańskich zabaw. Sylwestra zazwyczaj spędza w pracy. W ubiegłym roku Dorota Rabczewska była jedną z gwiazd Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu. Jak będzie tym razem? Dowiedzieliśmy się.

Dorota Rabczewska w przyszłym roku skończy 40 lat. Gwiazda od lat zachwyca urodą, młodym wyglądem i wysportowaną sylwetką. Swojego wyglądu nie zawdzięcza jednak wyłącznie pakietowi dobrych genów. To efekty żelaznej dyscypliny i samozaparcia. Doda dba o swoje ciało także od środka. Od lat zdrowo się odżywia, stosuje suplementy, dba o właściwą regenerację i odpowiednią dawkę snu. Doda unika imprezowania i nie pije alkoholu. Sylwestrowe imprezy i huczne witanie Nowego Roku są więc nie dla niej. Od kilku lat Doda spędza przełom roku na scenie. Co zaplanowała na tegorocznego Sylwestra?

Doda wystąpi na Sylwestrowej Mocy Przebojów

Doda ma za sobą wymarzoną, najbardziej spektakularną trasę koncertową “Aquaria Tour”. Wymagające koncerty, próby i długie przygotowania artystka przepłaciła zdrowiem. — Jestem chora. Mam zapalenie krtani i oskrzeli. Ale było warto. Pozdrawiam was i idę dalej umierać — oznajmiła Doda na Instagramie po ostatnim październikowym koncercie. Tymczasem okazuje się, że gwiazda już planuje kolejne występy. W rozmowie z “Faktem” ujawniła, że w tym roku ponownie wystąpi na Sylwestrowej Mocy Przebojów, organizowanej przez telewizję Polsat.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *