Lewandowski najlepszym piłkarzem roku na świecie! Jego żona w kolii za 100 000 zł u boku Ronaldo

Gala Globe Soccer Awards, która odbyła się w Dubaju, należała do Roberta Lewandowskiego! Polak otrzymał nagrodę dla najlepszego piłkarza roku na świecie. W czasie wręczania statuetki u boku Roberta nie mogło zabraknąć jego ukochanej. Anna Lewandowska tej nocy prezentowała się jak milion dolarów, a my dokładnie wiemy, co miała na sobie i ile kosztowała jej cała stylizacja. Można za nią kupić bardzo dobre auto z salonu!

Robert Lewandowski najlepszym piłkarzem tego roku na świecie
Ten rok z całą pewnością należy do Polaka i śmiało można powiedzieć, że zapisuje się na kartach historii światowego sportu. Nie tylko zdobył nagrodę, ale po sześciu latach udało mu się pokonać Cristiano Ronaldo! W czasie, gdy świat obiegła wiadomość o tym, że “Lewy” otrzymał tytuł najlepszego piłkarza roku na świecie, na najwyższym budynku na świecie pojawiła się jego fotografia! Najbardziej dumna była z Roberta jego żona, która pokazała zdjęcie Roberta na Burj Khalifie!

Stylizacja Anny Lewandowskiej

U boku Roberta nie mogło zabraknąć Ani, która jest jego największą fanką i wspiera go w każdy możliwy sposób. Wyglądała bardzo elegancko, a brylantowa kolia, która miała na sobie zapierała dech w piersiach. Ile kosztowała? Aż 100 000 złotych! Do tego przepiękna suknia Saint Laurent i czarne sandałki.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Robert Lewandowski (@_rl9)

Wyjątkowe spotkanie z Ronaldo

Obok Roberta Lewandowskiego swoją nagrodę odebrał także Cristiano Ronaldo, który został okrzyknięty najlepszym piłkarzem XXI wieku. W czasie imprezy po gali udało się nawet fotografom zrobić wspólne zdjęcie całej czwórki: Robert Lewandowski z Anią i Ronaldo z ukochaną. Myślicie, że się zaprzyjaźnią?

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *