Robert Lewandowski ma zegarek wart mieszkania w stolicy. Zawrotna cena!

Cała Polska gratulowała Robertowi Lewnadowskiemu zdobycia tytułu najlepszego piłkarza obecnego roku. Rozpierała nas duma, a Internet zalały zdjęcia sportowca i masa pełnych emocji słów. 32-latek także nie krył szczęścia, publikując zdjęcie i podziękowania oraz krótkie filmiki z samego wręczania nagrody – i to właśnie na nich skupili się fani. W szczególności zwrócili uwagę na zegarek.

Szczęśliwy Robert Lewandowski

Piłkarz z dumą zaprezentował nagrodę i zwrócił się do fanów: “[…] To niesamowite wyróżnienie za lata ciężkiej pracy i przypomnienie, by nigdy nie przestać marzyć. Ale żadna indywidualna nagroda nie byłaby możliwa do zdobycia bez wsparcia drużyny. Dziękuję Bayernowi, że dał mi możliwość spełnienia marzeń, dziękuję kolegom z polskiej reprezentacji. Dziękuję również mojej żonie, przyjaciołom i rodzinie za nieustające wsparcie i miłość, które są najmocniejszym fundamentem tego osiągnięcia”

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Robert Lewandowski (@_rl9)

Zegarek… za pół miliona złotych!

Robert Lewandowski w czasie odbierania nagrody z rąk szefa FIFY Gianniego Infanin miał na ręku zegarek, który zwrócił uwagę internautów. Wielu z nich poszperało i okazało się, że jest to cacko z najwyższej możliwej półki. Model, który nasz rodak miał na sobie to Audemars Piguet Royal Oak Tourbillon Extra-Piatto z 2018 roku. Jaka jest jego cena? No cóż. Można powiedzieć, że imponująca!

Na oficjalnym koncie na Instagramie czytamy: “Podczas ceremonii wręczenia nagród polski piłkarz miał na ręce Audemars Piguet Royal Oak Tourbillon Extra-Flat ze śliwkową tarczą. Ten model ze słonecznym wzorem został wprowadzony na rynek w 2018 roku wraz z wersją w kolorze różowego złota z niebieską tarczą oraz wersją platynową z przydymioną niebieską tarczą i zestawem pasujących do niej szafirów”.

Jaka jest cena takiego cuda? Według tego, co podaje portal sport.pl taki zegarek możesz zakupić za… 124 tysiące franków szwajcarskich, co w przeliczeniu na złotówki daje około 500 000 złotych. Tak, dobrze czytasz. PÓŁ MILIONA ZŁOTYCH.

Kwota imponująca, aż zapiera dech w piersiach. Przypomnijmy, że topowi piłkarze zarabiają krocie. Media podają, że zarobki Roberta Lewandowskiego w 2020 roku wyniosły około 20 milionów euro.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *