Małgosia Socha odpoczywa w górach z dziećmi. “Śpisz w namiocie?” – dopytują oburzeni fani, zarzucając aktorce łamanie obostrzeń

Małgosia Socha postanowiła przywitać Nowy Rok w górach, gdzie od kilku dni wypoczywa z całą rodziną. Ostatnio pochwaliła się zdjęciem z beztroskiej zabawy na śniegu. Nie umknęło to uwadze fanów, którzy zarzucili aktorce łamanie obostrzeń.

Małgorzata Socha wypoczywa w górach

Aktorka postanowiła spędzić pierwsze dni nowego roku w górach. Wraz z całą rodziną udała się do Zakopanego, gdzie, jak sama poinformowała fanów, udało jej się odnaleźć śnieg. Małgosia Socha świetnie się bawi, a swoim szczęściem podzieliła się z internautami. Na Instagramie opublikowała zdjęcie z beztroskiej zabawy z dziećmi. Aktorka znajduje się na popularnym szlaku na Kalatówki i ciągnie sanki, na których siedzą jej pociechy.

Czasem trzeba się napracować, żeby potem było z górki … ale jaka satysfakcja – napisała pod zdjęciem.

Nie wszystkim internautom spodobało się to, że mimo trwającej kwarantanny narodowej, aktorka wypoczywa w górach.

Fani zarzucają aktorce łamanie obostrzeń

Jak wiadomo, ze względu na pandemię koronawirusa, wszystkie hotele są zamknięte, nawet dla osób podróżujących służbowo. Gdy Małgorzata Socha pochwaliła się, że wypoczywa z rodziną w Zakopanem, internauci nie kryli swojego oburzenia. Zaczęli zastanawiać się, gdzie zatrzymała się sławna aktorka, zarzucając jej łamanie obostrzeń.

Wstyd!!!! A spałaś w namiocie???

 

Kalatówki, służbowo… chociaż… ojej, teraz już i służbowo nie można. Ale widać są wyjątki od zaleceń.

Wszyscy teraz mają znajomych i rodzinę w Zakopanem. Moja koleżanka stamtąd mówi, że to mega krzywdzące, bo pół warszawki wynajmuje na lewo.

Narodowa kwarantanna….

Klasy nie kupisz za żadne pieniądze ! Pojechałaś w góry to świetnie ! Miej chociaż odrobinę przyzwoitości i szacunku dla ludzi którzy przeżywają teraz tragedię spowodowaną sytuacją w Polsce i na świecie (…) – komentują rozżaleni internauci.

Małgorzata Socha nie wdała się w dyskusję, jednak w jej obronie pojawiło się wiele głosów. Fani zasugerowali, że może mieć własną posiadłość w górach lub zatrzymała się u rodziny.
A jakie jest Wasze zdanie? Aktorka złamała obostrzenia?

Małgorzata Socha odpoczywa w Zakopanem!

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *