Małgorzata Rozenek wyznaje: Jestem najpiękniejsza na świecie! Przypominamy jej stare zdjęcia

Małgorzata Rozenek niedawno wyznała, że jest najpiękniejsza na świecie! Zgadzacie się? Z tej okazji przypominamy jej stare zdjęcia.

Małgorzata Rozenek twierdzi, że program “Rozenek cudnie chudnie” nie jest o niej

Małgorzata Rozenek 9 miesięcy temu urodziła trzecie dziecko, ukochanego synka Henia. Jako że była to już ciąża geriatryczna – tak określa się kobiety, które rodzą po 35. roku życia – również dojście do formy sprzed ciąży było dla niej trudniejsze niż, gdy była młodsza. To dlatego Rozenek wzięła udział w programie “Rozenek cudnie chudnie”. Choć tytuł programu wyraźnie nawiązuje do jej nazwiska, Rozenek niedawno zaskoczyła widzów, gdy zapewniała, że program wcale nie jest o niej, tylko o kobietach, które w ogóle chcą schudnąć po ciąży!

“Rozenek cudnie chudnie” jest programem, który pokazuje zmagania kobiety, która urodziła mocno przybierając na wadze i która chce wrócić do formy – mówiła w “Dzień dobry TVN”.

Małgorzata Rozenek: Jestem najpiękniejsza na świecie, stare zdjęcia

To nie koniec rewelacji na jej temat. Niedawno Rozenek pokusiła się o stwierdzenie, że “jest najpiękniejsza ja świecie”. Jak to możliwe? Rozenek w ciąży przytyła 29 kg – z 54 kg do 83 kg. Niedawno wyznała, że już prawie zrzuciła wszystkie ponadprogramowe kilogramy. Jednak w rozmowie z “Party” zapewniła, że podoba się sobie w każdej postaci.

 Prawda jest taka, że ja mam taką cechę – nie wiem, czy to jest od urodzenia, czy w wyniku wychowania moich rodziców, że ja niezależnie od tego, jak wyglądam, uważam, że w ogóle jestem najpiękniejsza na świecie. Zawsze się czuję świetnie – powiedziała..

Cóż fani jednak mają inne zdanie i doskonale pamiętają, jak wyglądała kiedyś.

Rozenek cudnie puchnie po botoksie

Wyładniała nie powiem, botoks czyni cuda – komentowali na Facebooku TVN Style.

Myślicie, że uderzyła jej już sodówka do głowy? Niedawno fani zarzucali jej, że ma licówki zamiast prawdziwych zębów, jednak Rozenek upierała się, że jej zęby są prawdziwe. Przypominamy jej stare zdjęcia.

Małgorzata Rozenek kiedyś i dziś. Przypominamy jej stare zdjęcia!

Małgorzata Rozenek, Jacek Rozenek, 2006 rok

Małgorzata Rozenek, Jacek Rozenek, 2006 rok

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *