Andrzej Duda ominął korek wracając z nart! Kolumna prezydencka jechała na sygnale! Jest nagranie

W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać, jak prezydent RP Andrzej Duda wracając z nart w Wiśle wykorzystał “korytarz życia”. Kolumna prezydencka przejechała na sygnale i w ten sposób ominęła korek, w którym musieli stać zwykli obywatele. 

Andrzej Duda jeździł na nartach w Wiśle – kontrowersje

Prezydent RP Andrzej Duda ostatnie kilka dni odpoczywał w Wiśle, gdzie oddawał się błogiemu relaksowi i temu, co kocha najbardziej czyli jeżdżeniu na nartach. Podczas szusowania na nartach spotkał go dziennikarz TVN 24, niestety Andrzej Duda nie był wtedy rozmowny i zapytany o warunki na stoku, odparł tylko.

Złe, jak widać – po czym poszusował w siną dal.

Wizyta Andrzeja Dudy w Wiśle spotkała się z szeroką krytyką polityków opozycji z tego względu, że “zwykłe” rodziny z dziećmi nie mogły w tym roku pojechać na narty, bo stoki były wtedy zamknięte.

Andrzej Duda

Andrzej Duda ominął korek wracając z nart! Kolumna prezydencka jechała na sygnale!

Teraz okazuje się, że ferie narciarskie prezydenta RP mają zaskakujące zakończenie. W sieci ukazało się nagranie, na którym widać, że Andrzej Duda wracając z Wisły nie musiał stać w korkach jak “zwykli ludzie”, bo wykorzystał “korytarz życia”. Na nagraniu widać, jak kolumna prezydencka czyli limuzyna prezydenta z samochodami Służby Ochrony Państwa przejeżdża na sygnale i w ten sposób omija korki.

Pod nagraniem posypały się negatywne komentarze oburzonych internautów.

A my 2 godziny przez Wisłę.

Mam dość tych polityków, którzy traktują ludzi jak bydło.

Oni mogą, im się należy

Rozpasanie władzy i niezwykła arogancja. “Ja” przed człowiekiem, który szybko potrzebuje pomocy – komentowali.

Andrzej Duda, Agata Kornhauser-Duda

To zresztą nie jedyny raz, gdy politycy PiS nadużywają swojej pozycji i władzy. Niedawno – gdy hotele były jeszcze zamknięte – w SPA odpoczywała była polityk PiS, a obecnie sędzia w Trybunale Konstytucyjnym, Krystyna Pawłowicz. Wcześniej – gdy stoki były zamknięte dla “zwykłych” ludzi – na nartach razem z dziećmi zjeżdżała posłanka w klubie parlamentarnym PiS, Jadwiga Emilewicz.

Andrzej Duda, Agata Kornhauser-Duda

A wy, co o o tym sądzicie? Czy prezydent RP powinien przejeżdżać na sygnale w celu ominięcia korków? Przy okazji zobaczcie w galerii memy, które powstały po tym, jak Andrzej Duda pojechał na narty do Wisły!

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *