Dolna część ciała tej kobiety wzbudza ogromne kontrowersje. “Wyglądasz jak koń” – piszą ludzie

27-letnią Bakhar Nabieva na Instagramie obserwuje ponad 3 mln osób, ale nie wszyscy to jej fani. Wiele osób to hejterzy, którym nie podoba się to, jak młoda kobieta wygląda. Co najbardziej im przeszkadza? Przede wszystkim to, jak prezentują się nogi Bakhary. 27-latka intensywnie ćwiczy i bardzo podobają jej się muskularne sylwetki. Czy to coś złego?

Ciało idealne?

Wiele kobiet marzy o wyrzeźbionej sylwetce i płaskim brzuchu. Bakhar poszła o krok dalej, co niestety nie wszystkim się podoba. Jej sylwetce bliżej do kulturysty niż do kobiecych kształtów, ale kobieta zapewnia, że właśnie o taki efekt jej chodzi i to jej się podoba najbardziej.

Mięśnie 27-latki wyglądają tak, jakby były stworzone ze stali i to jest jej wymarzona sylwetka. Bakhar codziennie odwiedza siłownię (nawet po kilka razy), co doprowadziło do tego, że kobieta nie ma prawie grama tłuszczu.

Nie wszystkim jej ciało się podoba

Bakhar nie zawsze tak wyglądała. Gdy z rodzicami przeprowadziła się na Ukrainę, spotkała się z niezbyt przychylnym przyjęciem. Była bardzo szczupła i dzieci się z niej śmiały. Wtedy postanowiła sobie, że zrobi wszystko, aby udowodnić im i sobie, że może być kimkolwiek tylko zachce.

Zaczęły się regularne ćwiczenia, a siłownia stała się jej domem. Szybko jej figura zaczęła się zmieniać. Dziś Bakhar to zupełnie inna osoba, która nie wyobraża sobie dnia bez aktywności fizycznej.

Hejt w życiu dorosłym

Wprawdzie 27-latka się zmieniła i po dawnej, szczupłej nastolatce nie było śladu, ale i tak ludzie nie przestali komentować jej wyglądu. Kiedyś nie odpowiadało im to, że była chuda, a dziś nie odpowiada im to, że… ma duże mięśnie. Komentują jej sylwetkę niemal każdego dnia. Wielu z nich pisze wprost, że jej ciało wygląda źle:

Twoja dolna część ciała przypomina kopyta konia

Nie wyglądasz kobieco

Przestań ćwiczyć!

Mało apetycznie to wygląda…

bardziej wyglądasz jak facet niż jak kobieta

Czy faktycznie 27-latka nie jest kobieca? Zobaczcie naszą galerię!

Bakhar od dziecka kocha sport i siłownia jest jej drugim domem. Oddała się temu i dziś...

ma bardzo wysportowane ciało, które nie wszystkim się podoba. Ludzie czepiają się jej nóg, które są dla nich...

zbyt umięśnione. 27-latka uważa jednak, że...

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *