Które jabłko jest ciastkiem? Niewiele osób zna poprawną odpowiedź!

Ciasta mogą mieć różne kształty i rozmiary – wszystko zależy od wyobraźni i zdolności cukiernika. Ben Cullen z całą pewnością należy do grona osób, dla których nie ma w tym temacie rzeczy niemożliwych! Zdobył tytuł Króla Ciast, wykonując najbardziej odważne i ekstremalne projekty tortów, które wyglądają tak realnie, że aż ciężko uwierzyć w to, że są z cukru.

Niesamowite zdolności cukiernicze

Nie ma na tym świecie przedmiotu, którego Ben Cullen nie mógłby odtworzyć w formie ciasta – but, pierś kurczaka, a nawet telefon. Wyobraźnia i umiejętności Bena nie mają granic i wręcz można odnieść wrażenie, że jedyne, co go ogranicza to doba, która ma tylko 24 godziny 😉 Patrząc na jego dzieła, na pewno przetrzesz oczy z niedowierzania. Za każdym razem, gdy cukiermistrz pokazuje kolejna ciasta i torty, jego fani są zaskoczeni, a przecież powinni się już przyzwyczaić do jego niesamowitych umiejętności.

Ciasto czy jabłko?

Ostatnio w sieci bardzo popularna stała się zagadka, która powstała właśnie w oparciu o torty i ciasta Bena. Internautom przedstawia się cztery jabłka i tylko jedno z nich jest “ciastkiem”. Wydaje się proste, prawda? Nic bardziej mylnego.

Sam spróbuj odpowiedzieć na to pytanie, a przekonasz się, że nic nie jest takie oczywiste jakby się mogło wydawać. Zaciekawiony? Zajrzyj do naszej galerii?

Zadanie jest utrudnione, ponieważ...

wyglądają tak realnie, że...

naprawdę można się pomylić!

 

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *