SZOK! 8-latka w związku z 13-latkiem. Pokazują wspólne zdjęcia z łóżka. Co na to jej matka?

Na Ukrainie wybuchł skandal po ujawnieniu związku między 8-letnią modelką i 13-letnim blogerem. Jeszcze bardziej szokuje fakt, że relacja nie przeszkadza matce dziewczynki. Milana Makhanets mimo młodego wieku jest znana w sieci – w popularnej aplikacji Likee śledzi ją siedem mln osób.

8-latka i 13-latek parą?!

Na Instagramie w usuniętym już poście ośmiolatka ujawniła, że związała się z 13-letnim blogerem, który na co dzień mieszka w Moskwie. Pasha Pai także ma spore grono fanów. Informacja ta wzbudziła ogromne zaintereseowanie i cały czas jest komentowana przez media w całej Europie.

Pod zdjęciem, na którym widać 13-latkę wpatrzonego w 8-latkę, dziewczynka napisała: “Ja i Pasha jesteśmy razem”. Szybko jednak zdjęcie zniknęło z sieci.

małe dzieci pozują za szybą jak dojrzała para patrząc sobie w oczy

Związek dziecka z dzieckiem?!

Choć dopiero teraz zrobiło się głośno o tej dwójce, podobno ich relacja trwa od jakiegoś czas. Na Insta Stories zarówno u dziewczynki jak i u chłopca pojawiały się zdjęcia i filmy, na których “zakochani” obejmują się, całują, a nawet leżą w tym samym łóżku.

Gdy o ich relacji zaczęły pisać portale, większość prowokacyjnych zdjęć i filmów została usunięta. Zgodnie z opisem na koncie, profil Milany jest prowadzony przez jej matkę, Daryę i to właśnie ona spotkała się z największą krytyką. Co powiedziała na “związek” jej córki?

Kobieta miała wyznać, że nie ma nic przeciwko temu. Dodała także, że to jest ich życie i oni sami na swojej skórze powinni przekonać się, czy coś jest właściwe, czy też nie.

Krytyka w sieci

To, jak zachowuje się 8-latka i 13-latek oraz to, jak do tego podchodzi matka dziewczynki, spotkało się z wieloma nieprzychylnymi komentarzami. Ludzie pisali wprost, że jest to niestosowne i że Darya seksualizuje własne dziecko za pieniądze, a ponadto naraża je na kontakt z pedofilami, którzy regularnie oglądają podobne zdjęcia w sieci. Internauci martwią się także o stan psychiczny dziewczynki. Sugerują, że w przyszłości może ona zachorować nawet na depresję.

Interwencja policji

Sprawą zainteresował się nawet rzecznik praw dziecka Mykoła Kułeba, który zgłosił sprawę na policję i do służb socjalnych. Wszczęto dochodzenie w tej sprawie. Istnieje szansa, że jest to tylko zabieg marketingowy, ale jeśli nawet tak jest, może być on szkodliwy społecznie. Ukraiński dziennikarz i były polityk Igor Mosiychuk także skomentował to skandaliczne zachowanie:

Cała ta promocja na portalach społecznościowych Mili i Paszy jest bardzo, bardzo bliska czegoś złego i jest wylęgarnią zboczeńców, która podobnie jak miód przyciąga i stymuluje pedofilów do działania…

Matka dziewczynki jest przesłuchiwana przez policję w celu wyjaśniania jej działań w sieci. Czy Waszym zdaniem tak powinno wyglądać dzieciństwo 8-letniego dziecka?

8-latka w związku z 13-latkiem. Co na to jej mama?!
8-letnia  Milana Makhanets jest modelką, która...
zachowuje się bardzo dojrzale jak na swój wiek i...
ma już chłopaka!

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *