Roksana Węgiel w obcisłej bluzce z dużym dekoltem. Nie za śmiały strój jak na 16-latkę?

16-letnia Roksana Węgiel dorasta na naszych oczach. Zmienia się jej styl, na twarzy pojawia się makijaż, a ona sama przeistacza się w młodą kobietę. Nie wszyscy jednak pochwalają to, jak ubiera się młoda gwiazda. Czy tym razem także będą zawiedzeni? Wszystko wskazuje na to, że tak właśnie będzie…

Roksana Węgiel dorasta!

Nie da się tego w żaden sposób ukryć – Roxie się zmienia i szuka swojego stylu. Cały czas nie będzie przecież dzieckiem. Eksperymentuje z ubiorem i makijażem. Na pewno zdaje sobie sprawę z tego, że każdy jej ruch jest szeroko komentowany i nie może sobie pozwolić na wiele. Tym razem zrobiła jednak wyjątek i w Dzień Kobiet podzieliła się bardzo “dorosłą” fotką. Jak wypadła?

Roxie Węgiel w bluzce z dekoltem

Biała bluzka z dużym dekoltem, pełen makijaż i różowa sukienka z tiulu – tak prezentowała się Roksana. Do tego zdjęcia dodała komentarz do wszystkich swoich obserwatorek: Wszystkiego najlepszego kobietki! Każdej z Was życzę dużo miłości do samej siebie!

W komentarzach nie brakowało zachwytów rówieśniczek nad stylizacją 16-latki. Dla wielu jest wzorem do naśladowania i nie ukrywają tego, pisząc: “Ideał”, “Ale cudna”. A jak Wam się podoba Roxie w tak dorosłej odsłonie?

Roksana Węgiel w bluzce odsłaniającej naprawdę sporo. Spodziewaliście się aż takiego dekoltu?
16-letnia artystka eksperymentuje z modą i...
szuka swojego stylu, a nie jest to łatwe, gdy..
dorasta się na oczach całej Polsce. Dlatego...

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *