“Teściowa kupuje mojej córce ubrania i zabawki w Pepco. Po co dziecku takie badziewie?!”

Historii takich jak ta dostajemy od Was dziesiątki. Wniosek niestety nasuwa się sam – nie zawsze w rodzinie jest tak kolorowo, jak na zdjęciach. Teściowie nie dogadują się z partnerami swoich dzieci, a one z kolei nie zawsze chcą wyciągnąć do seniorów rękę. W tej historii prawda leży gdzieś pośrodku. Olga z Warszawy nie lubi, gdy teściowa kupuje zabawki i ubrania dla córki Olgi. Dlaczego? Każdy inny rodzic by się z tego cieszył, ale nie 28-latka.

Brak porozumienia…

Olga dobrze zarabia i chce, aby jej 2-letnia córka miała wszystko, co najlepsze, a dla niej równoznaczne jest to z tym, że zabawki i ubrania mają być drogie. Jej mąż nie wtrąca się w wychowanie dziecka i przystaje na to, co proponuje małżonka.

Lubię, gdy Oliwka ma porządne rzeczy i nie chcę, żeby miała buble, które się zaraz zniszczą. My stawiamy na jakość, a niestety mama Antka nie do końca. Ona kupuje Oliwce rzeczy w Pepco. Aż wstyd ubrać Małą w coś takiego. Kolory tandetne, infantylne, bez klasy. Ja stawiam na elegancję w ubiorze

Co na to teściowa?

Olga powiedziała mamie swojego męża, że nie podoba jej się to, co Oliwka od niej dostaje. Niestety nie skończyło się to dobrze i panie od Wigilii się do siebie nie odzywają:

Nie wiem, ale wydaje mi się, że nic złego nie zrobiłam. Powiedziałam jej jedynie, że jak ma kupować w tym sklepie dla mas cokolwiek dla dziecka, to lepiej, żeby w ogóle nie kupowała a po prostu dała pieniądze. No to teściowa się obraziła. Mąż też przy okazji, bo podobno zachowałam się jak snobka. Moje koleżanki mówią, że dobrze zrobiłam

Czy faktycznie Olga dobrze się zachowała? Naszym zdaniem mogła to powiedzieć troszkę inaczej…

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *