Dorota Wellman skończyła 60 lat! Przypominamy jej stare zdjęcia!

Dorota Wellman we wtorek 2 marca skończyła 60 lat! Z tej okazji przypominamy jej zdjęcia z młodości! Bardzo się zmieniła od tego czasu?

Dorota Wellman skończyła 60 lat! Przypominamy jej zdjęcia z młodości!

Dorota Wellman we wtorek 2 marca obchodziła okrągłe 60. urodziny! Dziennikarka urodziła się 2 marca 1961 roku. Wellman 60-te urodziny spędziła na planie “Dzień dobry TVN”, którego jest prowadzącą. Z tej okazji cała ekipa “Dzień dobry TVN” razem z Marcinem Prokopem, który razem z nią prowadzi program, odśpiewała dla niej “Sto lat”!

Nie mogliśmy sobie odmówić grupowego „Sto lat” dla Doroty – czytamy na Instagramie.

Pod postem posypały się życzenia dla jubilatki. Jedno z nich powtarzało się najczęściej – niech się pani nigdy nie zmienia!

Najwspanialsza! Moja cudowna Dorotka! Zdrowia nasz kochany skarbie narodowy!

Pani Doroto spełnienia marzeń, wielu przyjaciół w koło i aby się Pani nie zmieniała, bo jest Pani cudowna

Sto lat rozpusty i swawoli! – pisali fani.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dzień Dobry TVN (@dziendobrytvn)

Dorota Wellman – wiek, stare zdjęcia, styl

Dorota Wellman to polska dziennikarka, prezenterka, producentka programów radiowych i telewizyjnych. Urodziła się 2 marca 1961 roku. w Warszawie. Skończyła studia na Wydziale Filologii Polskiej i Historii Sztuki Uniwersytetu Warszawskiego. Pracę magisterską pisała o poezji Miłosza. Dziennikarskie szlify zdobywała najpierw  w radiu – pracowała w Radiu „Solidarność”, w Radiu Eska, w Nowej Telewizji Warszawa, w Radiu ZET, w Polsacie w radiu Tok FM. Największą sławę przyniosła jej rola prowadzącej “Pytanie na śniadanie” w TVP2, który prowadziła razem z Marcinem Prokopem od 2002 roku do 2007 roku. Wellman razem z Marcinem Prokopem w sierpniu 2007 roku przeszła do TVN, gdzie do dziś razem prowadzącą “Dzień dobry TVN”. A jak zmieniał się jej styl na przestrzeni lat? Dziennikarka nigdy nie miała kompleksów własnej figury i widzowie pokochali ją za to, że nikogo nie ukrywa i jest naturalna! Jednak zdarzało jej się eksperymentować z fryzurami! Pamiętacie, że kiedyś miała króciutkie włosy w kolorze platynowy blond? Zobaczcie jej stare zdjęcia!

Dorota Wellman w 2006 roku

Dorota Wellman w 2002 roku miała platynowe blond włosy!

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *