“Moja córka nie pójdzie w albie do Komunii Świętej. Musi iść w sukience i wyglądać pięknie!”

Okres komunijny to ważny czas przede wszystkim dla dzieci, choć wydaje się, że wiele osób o tym zapomina. Weronika z Warszawy uważa, że jedną z ważniejszych kwestii jest to, jak tego dnia jej córka Samanta będzie wyglądać. Kobieta nie zgodziła się na to, aby jej córka poszła w albie na Komunię. Jako jedyna tego dnia będzie mieć na sobie drogą sukienkę.

“Komunia jest ważniejsza od osiemnastki!”

Weronika wychodzi z założenia, że Komunia jest wydarzeniem, które powinno się obchodzić zdecydowanie huczniej niż np. osiemnastkę, dlatego też specjalnie na tę okazję zleciła uszycie sukienki komunijnej dla swojej córki.

Ja nie mam zamiaru ubierać mojej Samanty w to prześcieradło, bo z całym szacunkiem, ale wygląda się w tym po prostu okropnie. Nie wiem, jak ktoś w ogóle pozwala, aby jego dziecko szło w tym do Komunii. Ręce opadają! Moje dziecko musi wyglądać pięknie i już!

Co na to ksiądz?

Weronika zdradza, że zachowała się bardzo przebiegle. Dlaczego? Nie zgłosiła tego nigdzie, że nie ma zamiaru korzystać z alby. Postawi księdza przed faktem i Samanta w białej sukni pojawi się w kościele.

No a co mi zrobią? Wyrzucą mnie i dziecko? Bez przesady, jakby to miało dla nich jakiekolwiek znaczenie… No dla mnie i dla mojej rodziny ma. Jak potem komuś takie fotki pokazać z Komunii w takiej albie?

Czy alba na Komunii to coś złego?

Dużo gości, stoły jak na wesele i magik, który zabawiał dzieci :)

Rodzice z dumą fotografowali się z córkami.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *