“Zamówiłam córce tort na Komunię za 1500 zł! Mąż jest wściekły, bo uważa, że przesadziłam”

Pierwsza Komunia Święta to wyjątkowe wydarzenie nie tylko w życiu dziecka, ale i całej rodziny. Często jednak zapomina się, że najważniejsze w tym wszystkim jest przyjęcie sakramentu, a nie zaś wystawne przyjęcie i prezenty. Żaneta postanowiła dołożyć wszelkich starań, aby jej córka nigdy nie zapomniała tego dnia. Wynajęła salę, fotografa i zamówiła tort za… 1500 zł.

“Zamówiłam tort za 1500 zł”

Otrzymaliśmy wiadomość od Żanety, która postanowiła podzielić się z nami swoimi przemyśleniami. Jej córka już wkrótce przystąpi do Pierwszej Komunii Świętej. Żaneta zorganizowała więc przyjęcie komunijne i zamówiła piękny tort, który nie należał do najtańszych.

Moja córeczka przystępuje w tym roku do Pierwszej Komunii Świętej. Jest to dla naszej całej rodziny ważne wydarzenie. Nie tylko ze względu na przyjęcie sakramentu, ale także dlatego, że Izunia jest jedynaczką. Postanowiłam więc zadbać o każdy szczegół tej uroczystości i zamówiłam tort za 1500 zł! Córcia będzie przeszczęśliwa, jak go zobaczy!

Awantura o tort na Komunię

Żaneta zamówiła bogato zdobiony, trzypiętrowy tort na Komunię swojej córki. Gdy mąż dowiedział się o jego cenie, był w szoku!

Zamówiłam trzypiętrowy tort, który ma być ozdobiony żywymi kwiatami i malutkimi, jadalnymi perełkami w srebrnym kolorze. Na samej górze ma być figurka przedstawiająca dziewczynkę i topper z imieniem Izuni. Do tego każda warstwa ma mieć inny smak, tak, aby wszyscy goście byli zadowoleni. Za wszystko wyszło 1500 zł.

Gdy mąż dowiedział się, ile kosztuje tort, który zamówiłam dla Izy na Komunię, zrobił mi awanturę. Do tej pory jest na mnie obrażony, bo uważa, że mocno przesadziłam. No dobra, tani to on nie był, ale moim zdaniem jest wart swojej ceny. W końcu Komunię ma się raz w życiu. Chcę, aby Iza zapamiętała ten dzień najlepiej, jak tylko potrafi.

Co o tym sądzisz? Myślisz, że wydanie 1500 zł na komunijny tort to przesada?

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *