W wieku 13 powiększyła usta. Zoperowała nos, a marzy o usunięciu żeber. Chce być jak Barbie!

21-letnia Stefanie Mulic ze Szwecji przez całe swoje życie śledziła urodowe nowinki, a to wszystko za sprawą jej mamy, która jest kosmetyczką. Prawdopodobnie to wpłynęło na jej życiowe decyzje. Ideałem piękna dla młodej kobiety jest Barbie i właśnie tak chce wyglądać. Dużo już zmieniła w swoim wyglądzie, aby zamienić się w żywą lalkę.

Powiększyła usta w wieku 13 lat

Stephanie miała zaledwie 13 lat, kiedy w jej ustach wylądowały wypełniacze. Już wtedy wiedziała, że chce zmienić dużo w swoim wyglądzie. W następnych latach zaczęła się jej fascynacja lalkami Bratz, Barbie i Playboyem.

Szybko zdecydowała się na operację nos, a później zrobiła koretkę podbródka, policzków, linii szczęki i zrobiła sobie nowe zęby. Najbardziej jednak zaskakują plotki o usunięciu żeber.

“Chcę być Barbie!”

Steph wyznaje, że od najmłodszych lat wiedziała, że chce wyglądać jak żywa lalka Barbie. To był jej ideał i do tego dążyła.

Poza operacjami, które przeszłam, mam także sztuczne rzęsy, uwielbiam robić sobie paznokcie i dużo doczepianych włosów. Wiele robię, aby wyglądać idealnie. Przed operacjami w ogóle nie lubiłam siebie, ale teraz czuję się o wiele lepiej, ale nadal wydaje mi się, że jest jeszcze dużo do zrobienia.

Nie miałam jeszcze powiększanych piersi, ale chciałbym to wkrótce zrobić. Nie wiem, ile razy robiłam sobie usta, bo powiększam je co miesiąc, odkąd skończyłam 17 lat. Chciałabym jeszcze obniżyć linię włosów, powiększyć policzki, usunąć żebra, powiększyć pośladki, usunąć tłuszcz z ud i twarzy, a ponadto podnieść oczy i dodać silikon w usta

Nam ciężko uwierzyć, że rodzic zgodził się na powiększanie ust dziecka w wieku 13 lat, ale może tak teraz wygląda wychowywanie dzieci? 🙂

Uważa, że kiedyś wygląda jak brzydula, która...

miała ogromny nos.

Postanowiła go zmienić. Dziś planuje kolejne zabiegi. Jakie?

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *