Ida Nowakowska miała profesjonalny makijaż podczas porodu i doczepiane rzęsy! Pokazała zdjęcia z porodówki!

Ida Nowakowska pokazała na Instagramie zaległe nagrania i zdjęcia z porodówki! Okazuje się, że podczas porodu miała profesjonalny makijaż wykonany jeszcze w “Pytaniu na śniadanie” i doczepiane rzęsy. Zobacz, jak wyglądała tuż po porodzie.

Ida Nowakowska pokazała zdjęcia z porodówki!

Ida Nowakowska urodziła synka 7 maja o godz. 1:04. Jednak informację o tej wesołej nowinie potwierdziła dopiero 3 dni później, gdy opublikowała na Instagramie urocze nagranie, na którym jej mąż Jack wpatruje się w swojego synka!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ida Nowakowska Herndon (@idavictoria)

Teraz 30-latka nadrabia zaległości i pokazuje fanom zdjęcia i zaległe nagrania z porodówki! Nowakowska zamieściła też filmiki nagrane tuż po porodzie! Widać na nim, że ma na sobie profesjonalny mocny makijaż, a w oczy rzucają się zwłaszcza doczepiane rzęsy.

Jak Ida Nowakowska wyglądała w profesjonalnym makijażu i doczepianych rzęsach po porodzie?

Prowadząca “Pytania na śniadanie” w żartach zdradziła, że podczas porodu miała na sobie jeszcze profesjonalny makijaż, który zrobiła jej makijażystka do “Pytania na śniadanie”.

Make -up do porodu by wenge_makeup hahah – napisała na Instagramie.

Nowakowska tuż przed porodem pojawiła się w telewizji! Na porodówkę pojechała więc w profesjonalnym makijażu.

Ida Nowakowska przed porodem

Doczepiane rzęsy faktycznie zrobiły robotę! Idealnie trzymały się nawet 2 dni po porodzie, dzięki czemu Ida wciąż wyglądała jakby była w pełnym makijażu.

Rzęsy mam jeszcze z “Pytania na śniadanie”. Śmiałyśmy się, że do samego porodu będę w “Pytaniu na śniadanie” i tak było. W “PnŚ” dostałam skurczy i od razu pojechałam do szpitala – mówiła na nagraniu z porodówki.

Ida Nowakowska pokazała też zaległe nagrania, gdy już opuszczała szpital.

Już dzisiaj wychodzę ze szpitala. Będę później to wstawiać na Instagram, ale czuję się zobligowana, by się z wami tym podzielić – mówiła na nagraniu.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ida Nowakowska Herndon (@idavictoria)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *