“Mąż chce, żebym codziennie miała świeży manicure. Podoba mu się czerwony lakier”

Z czasem w związku pojawia się rutyna i ciężko codziennie wyglądać tak jak na początku. Randki nie wchodzą w grę, gdy się ma małe dzieci i całą masę obowiązków, dlatego warto zadbać o wygląd każdego dnia. Iga dobrze o tym wie i wydaje jej się, że dba o siebie wystarczająco, aby wyglądać atrakcyjnie. Czy tak faktycznie jest? Dla jej męża niestety nie.

“Wymaga ode mnie dziwnych rzeczy”

Mąż Igi uważa, że kobieta wystarczająco o siebie nie dba, choć 29-latka uważa inaczej. Jest mamą dwójki dzieci i nie do końca zawsze ma czas na to, aby witać męża w sukience, umytych włosach i pełnym makijażu, ale stara się, żeby tak było najczęściej.

Wydawało mi się, że dbam o siebie, ale wszystko wskazuje na to, że to dla Marcina za mało. Ostatnio usłyszałam od niego, że mogłabym się w domu bardziej sexy ubierać, ale to nie wszystko! Wymaga ode mnie dziwnych rzeczy

“Maluj paznokcie na czerwono”

Iga była zdziwiona, gdy pewnego dnia mąż “zażądał” od niej, aby dbała szczególnie mocno o swój manicure i starała się codziennie mieć pomalowane paznokcie na czerwono.

Na początku myślałam, że to jest żart, ale po minie męża widziałam, że mówi jak najbardziej poważnie. Szczerze było to dla mnie dziwne, ale zaczęłam faktycznie każdego dnia malować paznokcie

Iga musi malować każdego dnia paznokcie… Czy to normalne?

Niektóre są aż tak długie, że...

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *