Peja nie pije alkoholu od 13 lat! Raper z Poznania pochwalił się statuetką

Raper Peja to jeden z najpopularniejszych artystów pochodzących z Poznania. Wiele osób zna jego twórczość, ale niewiele osób zna jego przeszłość. Peja w sieci pochwalił się, że mija kolejny rok bez alkoholu. Z tej okazji otrzymał wyjątkową statuetkę.

Peja, a właściwie Ryszard Andrzejewski to jeden z najbardziej znanych polskich raperów. Artysta pochwalił się ostatnio w mediach społecznościowych nietypową statuetką z numerem 13. – Ryszardowi w 13. rocznicę trzeźwości przyjaciele z Quo Vadis – napisano na pucharze.

Niewiele osób wie, że Peja miał w przeszłości poważne problemy z alkoholem o czym mówił w wielu wywiadach, a także dzielił się tym w mediach społecznościowych. – Bo jak wiemy, szczęśliwym się bywa, a nie jest cały czas. Tego akurat nie rozumiałem gdy piłem – napisał parę lat temu na swoim instagramie. W 2010 roku raper ostatecznie wygrał walkę z alkoholizmem.

Kim jest Peja?

Peja to tak naprawdę Ryszard Andrzejewski. Raper urodził się 17 września 1976 roku w Poznaniu, z którym związany jest całe życie. Peja jest współzałożycielem grupy hip hopowej Slums Attack. Na swoim koncie ma nagranych kilkanaście albumów, które były wielokrotnie nagradzane. Od 2012 jest w związku z Pauliną Stefańską, z którą ma dwoje dzieci: córkę Lilię i syna Hugo.

Czy ten artykuł był ciekawy? Podziel się nim!

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *