“Teściowa kupiła mojej rocznej córce nocnik. Twierdzi, że jest już za duża na pieluchę”

Odpieluchowanie dziecka to temat, który budzi wiele emocji wśród społeczeństwa. Zapewne niejeden rodzic zastanawiał się, jaki jest najlepszy sposób oraz wiek na pozbycie się pieluch. Sylwia stwierdziła, że nie będzie się śpieszyć i poczeka na odpowiedni moment. Jednakże jej teściowa ma zupełnie inne zdanie!

“Swoje wychowała, więc wie lepiej”

Od kiedy Sylwia została mamą, ciężko jej odnaleźć wspólny język z teściową. A wszystko przez zbytnie angażowanie się w wychowywanie jej dziecka i pouczanie. Ostatnio powodem do sprzeczki stał się… nocnik!

Nie mogę już wytrzymać z teściową! Ona cały czas wtrąca się w wychowywanie naszej córeczki. Ciągle nas poucza, bo twierdzi, że swoje wychowała, więc wie lepiej. Emilka to nasze pierwsze dziecko, ale świetnie z mężem odnajdujemy się w roli rodziców. Nie potrzebujemy rad, które i tak są przestarzałe!

“Rok to najwyższy czas na odpieluchowanie”

Sylwia wyznała, że ostatnia wizyta u teściowej nie zakończyła się zbyt przyjemnie. Wszystko przez temat odpieluchowania i… prezent dla małej Emilki.

Mieszkamy dość blisko teściowej, więc praktycznie co weekend jeździmy w odwiedziny. Ale po ostatniej wizycie, mam już dość! Moja ukochana teściowa kupiła Emilce nocnik z okazji jej 1. urodzin. Oczywiście podziękowałam i powiedziała, że faktycznie może się przydać za kilka miesięcy.

A co na to teściowa? Zaczęła mnie pouczać i przekonywać, że rok to najwyższy czas na odpieluchowanie dziecka. Chciała na siłę sadzać Emilkę na nocniku. Powiedziała, że jest już za duża na pieluchę i popełniam błąd, że jeszcze jej nie oduczam. Strasznie mnie to zdenerwowało! To jest moje dziecko, a nie jej!

Czy rok to doby czas na odpieluchowanie? Teściowa ma rację?

Viola i Dima zostali okrzyknięci najpiękniejszym rodzeństwem świata! A jak wygląda ich mama?

Violetta i Dmitrij robią prawdziwą furorę w sieci i...

nazywani są aniołami!

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *