Ta zagadka robi furorę w sieci! Tylko 1 na 10 osób potrafi ją rozwiązać! Podejmiesz wyzwanie?

Naukowcy twierdzą, że mózg powinniśmy trenować codziennie! W jaki sposób? Na przykład poprzez rozwiązywanie różnych zadań i łamigłówek! Zachęcamy więc do zmierzenia się z poniższą zagadką, która zrobiła prawdziwą furorę w sieci. Uda Ci się ją rozwiązać?

Logiczna zagadka robi furorę w sieci

Ta zagadka pojawiła się na TikToku i w mgnieniu oka podbiła Internet. Mężczyzna o pseudonimie @HecticNick opublikował krótkie nagranie, zachęcając internautów do zmierzenia się z tą nieco podchwytliwą łamigłówką.

Który kot jako pierwszy napije się soku z pomarańczy? Pytanie jest trudniejsze niż Ci się może wydawać!  – przekonuje autor nagrania.

Aby rozwiązać tę zagadkę, musisz wytężyć wzrok i dokładnie przeanalizować cały obrazek! Jak myślisz, który kociak jako pierwszy otrzyma sok?

@hecticnick Who drinks the orange first? #fyp ♬ Dinero – Trinidad Cardona

Rozwiązanie zagadki

Ta podchwytliwa zagadka nieźle namieszała w głowach internautom i zupełnie ich podzieliła! Odpowiedzi były przeróżne, a poprawne rozwiązanie jest tylko jedno. Chcesz je poznać?

Jako pierwszy wypije sok kot z numerem 2! W sumie również jako jedyny 🙂 Dlaczego? Spójrz na poniższy rysunek!

Zagadka z kotami - rozwiązanie

Teraz już wszystko jasne? A może od razu udało Ci się wpaść na ten trop? Koniecznie daj znać w komentarzu!

Chcesz jeszcze potrenować swój mózg? Zajrzyj do poniższej galerii łamigłówek!

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *