Mister Supranational 2021: Mamy zdjęcia najprzystojniejszych mężczyzn z całego świata!

W niedzielę 22 sierpnia odbędzie się finał konkursu Mister Supranational 2021 w Polsacie. My już teraz mamy zdjęcia najprzystojniejszych mężczyzn z całego świata, którzy przyjechali do Polski. Wybierz najlepsze ciacho!

Mister Supranational 2021 – najprzystojniejsi mężczyźni z całego świata, zdjęcia

Już za dwa dni w Polsacie staruje Festiwal Piękna 2021. W niedzielę 22 sierpnia o godz. 15 po raz piąty zostanie wybrany Mister Supranational. Do rywalizacji o miano najprzystojniejszego mężczyzny stanie 34 uczestników z całego świata. My już teraz mamy zdjęcia wszystkich uczestników konkursu!

Zdjęcia z oficjalnej sesji zdjęciowej Mister Supranational 2021 wykonała Dorota Czoch. Stylizacją zajęła się Katarzyna Cygańska. O makijaże zadbali Sebastian Gradzik z Smashbox i Magda Atkins z Bobby Brown, natomiast o włosy stylista fryzur Marcin Kamiński z Revlon Professional Polska. Sesja odbyła się w Nowym Sączu, w Małopolsce która jest partnerem głównym konkursu.

Mister Supranational 2021

Cztery edycje wystarczyły, żeby konkurs Mister Supranational stał się jednym z najważniejszych na świecie, z kilkudziesięcioma krajami konkurującymi o miejsce w trakcie finałowej gali. Po przerwie w 2020 roku spowodowanej sytuacją pandemiczną na świecie, konkurs Mister Supranational wraca z kolejną edycją, która najprzystojniejszego mężczyznę wyłoni w Nowym Sączu.

W Krakowie wylądowało 34 uczestników z całego świata, od Togo po Stany Zjednoczone, skąd po procedurach pandemicznych udali się do Nowego Sącza. Tam biorą udział w sesjach zdjęciowych, współzawodniczą w przeróżnych konkurencjach, uczą się języka polskiego, poznają Małopolskę oraz ćwiczą układy choreograficzne.

Mister Supranational 2021

Mister Supranational 2021 – kiedy, data, Polsat, nagroda

niedzielę 34 mężczyzn z każdego zakątka globu stoczy bój o tytuł najprzystojniejszego na Ziemi – Mister Supranational 2021. Polskę będzie reprezentował Daniel Borzewski, zdobywca tytułu Mistera Polski 2019. Finał konkursu zobaczycie w niedzielę 22 sierpnia o godzinie 15:00 w Polsacie.

Zobacz zwiastun.

Gospodarzami wieczoru będą: Anna Matlewska i Ivan Podrez. Reżyserem gali finałowej Mister Supranational 2021 jest Grzegorz Krawiec, a choreografię przygotowuje Tomasz Barański.

Triumfator międzynarodowego konkursu dla mężczyzn otrzyma nagrody o łącznej wartości ponad 100 tysięcy złotych. Telewizyjne show organizowane i realizowane jest przez Nową Scenę a producentem telewizyjnym jest Polsat. Partnerem głównym Festiwalu Piękna jest Województwo Małopolskie.

Zobacz w galerii wszystkich uczestników konkursu Mister Supranational 2021! Który twoim zdaniem jest najprzystojniejszy i zgarnie tytuł mistera?

Mister Supranational 2021: Mamy zdjęcia najprzystojniejszych mężczyzn z całego świata! Na zdjeciu Mister Aruby

Mister Belgii

Mister Brazylii

Mister Kolumbii

Mister Czech

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *