Dominika Gwit w sukience w grochy: “Wiszą ci te pelikany na ramionach. Dlaczego udajesz, że jesteś szczęśliwa z taką nadwagą” – ktoś pyta

Dominika Gwit jasno mówi o tym, że wcale nie promuje w sieci otyłości. Pokazuje tylko, że jest szczęśliwa, mimo, że ma nadprogramowe kilogramy. Hejterzy jednak często zwracają jej uwagę, że promując taki styl życia może robić krzywdę innym kobietom, które stoją na rozstaju dróg i nie wiedzą do końca, którą z nich pójść. Mają jej za złe, że zamiast być motywacją dla tych kobiet, ona zniechęca je do działania i w zamian za to zachęca do tego, aby po prostu kochały swoje ciało takie, jakim jest. Hejterzy często pytają, jaki zatem był sens wydania jej książki po tym, gdy naprawdę sporo schudła. To było aż 50 kilogramów, które szybko wróciły z nawiązką.

Dominika Gwit – metamorfoza

Prawdziwi fani Dominiki z pewnością pamiętają jej spektakularną metamorfozę. Kiedy zrzuciła aż 50 kilogramów wszyscy jej gratulowali i pytali o jej receptę na sukces.

Jak się jednak później okazało, ten sukces był tylko chwilowy, gdyż Dominika bardzo szybko wróciła do dawnej wagi, a nawet przytyła więcej niż ważyła przed odchudzaniem

Pewnego razu zdradziła, że jako szczupła osoba wcale nie była szczęśliwa. Przyznała, że obsesyjnie myślała o odchudzaniu i nic więcej wtedy się dla niej nie liczyło.

Dominika uznała, że woli zrezygnować z bycia szczupłą dla wewnętrznego spokoju. No i zrezygnowała.

Dominika Gwit w okularach, z czerwonymi ustami i bukietem tulipanów

Dominika Gwit promuje otyłość?

Dużo się ostatnio mówi o ruchu body bositive i jest to wręcz temat kontrowersyjny. Natomiast nie każdy do końca rozumie czym tak naprawdę ten ruch jest.

Hejterzy zarzucają Dominice, że w kontekście tego ruchu promuje otyłość, z czym ona sama się nie zgadza.

Ostatnio opublikowała zdjęcie, na którym pozuje w sukience w grochy. Jej stylizacja oczywiście została poddana ocenie i ktoś wprost napisał:

Wiszą ci te pelikany na ramionach. Dlaczego udajesz, że jesteś szczęśliwa z taką nadwagą.

No cóż.. łatwo jest oceniać innych, jednak czy to uczciwe?

A jakie jest Twoje zdanie na temat Dominiki? Uważasz, że jest jej teraz naprawdę dobrze ze sobą? Wspomniane zdjęcie znajdziesz w galerii.

Hejterzy nie dają spokoju Dominice Gwit..

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *