Lewandowscy kupili córkom bajeczny domek do zabawy. “Kogo stać na takie coś?!” – piszą oburzeni fani

Każdy rodzic dałby gwiazdkę z nieba dziecku, aby choć przez chwilę na jego buzi pojawił się uśmiech. Nie ma znaczenia czy jesteś biedny, czy bogaty. Zawsze dziecko jest priorytetem. Niestety pieniądze dają więcej możliwości i mogą spełniać marzenia najmłodszych. Na pewno zdają sobie z tego sprawę Ania i Robert Lewandowscy. Ich ostatni prezent dla córeczek jest fenomenalny!

Spełnianie marzeń córek

Anna Lewandowska wrzuciła na swój profil na Instagramie zdjęcie, na którym widać jej córeczki przy ogromnym domu do zabawy, który znalazł się w ich ogrodzie. Jest naprawdę przepiękny! Jest zjeżdżalnia, wejście do środka i piękny taras, a wszystko utrzymany szarościach. Na próżno szukać piękniejszego w sieci. Żona Roberta Lewandowskiego napisała:

Drodzy Rodzice, Wam też zdarza się spełniać marzenia o zabawkach z dzieciństwa… TERAZ? Taki domek ogrodowy jak te to świetna kryjówka nie tylko dla dzieci. Są przepiękne, bezpieczne, ekologiczne i… pozwalają przenieść się do krainy czarów

Anna Lewandowska z dziećmi bawią się w białym pokoju przy szarej tablicy manipulacyjnej

Domek dzieci Lewandowskich

Zdecydowana większość była pod wrażeniem cacka, które znalazło się w ogrodzie pary, ale pojawiły się też niezbyt przychylne głosy:

A kogo stać na taki domek?!

A cena pewnie z kosmosu – minimum 15 tysięcy

Piękny domek i patrząc na stronę internetową to niestety nie każdy może sobie pozwolić na spełnienie marzeń

W polskich realiach mało kogo stać na takie cudo niestety

Czy faktycznie przesadzili? A może to normalne, że gdy ma się pieniądze to chce się dać dzieciom wszystko to, co najlepsze?

Lewandowscy kupili córkom bajeczny domek do zabawy. “Kogo stać na takie coś?!” – piszą oburzeni fani
Ania wie, jak ważny jest rozwój dziecka i ze swoimi córkami spędza dużo czasu.
Liczy się nauka przez zabawę i realizowanie marzeń, dlatego...

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *