Krystyna Janda wypowiedziała się o niezaszczepionych. OSTRE SŁOWA!

Krystyna Janda postanowiła zabrać głos w sprawie szczepień na covid-19. Artystka wyznała, że nie chce współpracować z aktorami, którzy nie zdecydowali się zaszczepić na koronawirusa. Oprócz tego wyznała, że unika bezpośredniego kontaktu z ludźmi, którzy nie są zaszczepieni.

Krystyna Janda o niezaszczepionych

Gwiazda kilka miesięcy temu brała udział w aferze szczepionkowej, która polegała na tym, że niektóre osoby z show-biznesu zaszczepiły się poza kolejnością. Obecnie właścicielka teatru wyznała, że nie chce mieć do czynienia z osobami, które nie zaszczepiły się przeciw covid-19. Według niej takie osoby nie powinny otrzymać pozwolenia na regularne uczęszczanie do pracy. Artystka dodała także, że nie chce współpracować z niezaszczepionymi aktorami. Jak wyznała dziennikarzowi Jastrząb Post:

Ja się zastanawiam, czy w ogóle grać spektakle z aktorami, którzy nie są zaszczepieni. Niech oni tu w ogóle nie przychodzą! Ja jestem absolutnie za tym, żeby stworzyć obostrzenia. Ludzie, którzy nie są zaszczepieni, nie powinni chodzić do pracy

Krystyna Janda o obostrzeniach w innych krajach

Aktorka wyznała, że bardzo dobrze zna sytuację międzynarodową, bo ma bliskich za granicą i sama chętnie podróżuje. Okazało się, że w innych krajach Europy restrykcje w związku ze szczepieniem są o wiele bardziej zaostrzone, niż w Polsce:

Widziałam w Austrii, jak wyproszono rodzinę z dwojgiem małych dzieci o drugiej w nocy, bo nie mieli tych zaświadczeń.

Ja wróciłam z Chorwacji, to tam nawet kelner nie poda karty, jak się nie pokaże w telefonie tego paszportu.

Wszyscy moi znajomi w Niemczech i wszyscy moi znajomi we Francji są zaszczepieni już dawno

Myślicie, że niezaszczepieni widzowie również nie będą mogli obejrzeć jej spektakli?

Krystyna Janda wypowiedziała się na temat niezaszczepionych osób.
Aktorka, która brała w aferze szczepionkowej, korzystając ze szczepionki poza kolejnością...

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *