“Chłopak mojej siostry powiększył sobie usta i chce zrobić to ponownie. Jej to się podoba!”

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej osiągnęły już taką popularność, że chętnie sięgają po nie zarówno kobiety jak i mężczyźni. Jacek, który jest chłopakiem siostry naszej czytelniczki, niedawno powiększył sobie usta i ma zamiar zrobić to ponownie. 35-letnia Dominika nie do końca rozumie, dlaczego mężczyźni to robią.

“Wygląda gorzej niż przed powiększeniem!” – mówi Dominika

Dla kobiety niezrozumiałe jest to, dlaczego mężczyźni sięgają po takie zabiegi. 35-latka jest jeszcze w stanie zrozumieć inne kobiety, ale w jej odczuciu powiększanie ust przez mężczyzn jest niemęskie:

Dla mnie to jakiś kosmos. Jeszcze przymknę oko na powiększanie ust przez kobiety, ale po co robi to facet?! Nie kojarzy mi się to dobrze i mam wrażenie, że pewna granica jest w takim przypadku przekroczona!

mężczyzna wysyła buziaka w koszuli

“Mojej siostrze niestety się podoba” – wyznaje zmartwiona kobieta

Dominika martwi się także o swoją 25-letnią siostrę, której zachowanie Jacka imponuje. Podoba jej się to, że jej chłopak chodzi regularnie do kosmetyczki, do solarium i że powiększa usta.

Jeszcze brakuje, żeby sobie razem chodzili na przedłużanie paznokci i na rzęsy. Przecież to przechodzi w ogóle jakiekolwiek granice! Na obiedzie u rodziców chwalił się, że chce jeszcze kilka razy sobie powiększyć usta. Ojciec nic nie mówił, ale kątem oka widziałam, że nie do końca mu się to podoba!

Czy powiększanie ust u mężczyzn jest okej?

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *