Beata Kozidrak miała jeszcze w tym miesiącu zagrać koncert. Organizator odwołał jej występ

Nieco ponad tydzień temu media obiegła informacja o zatrzymaniu piosenkarki Beaty Kozidrak. Artystka prowadziła samochód pod wpływem alkoholu, czym wzbudziła ogromne oburzenie wśród fanów i innych znanych gwiazd. Na 25 września zaplanowany był jej koncert na festiwalu Miasto Muzyka by Empik. Organizator zdecydował się jednak odwołać wydarzenie.

Sprawą ostatniego zatrzymania Beaty Kozidrak nadal żyje cała Polska. 61-letnia liderka zespołu Bajm wsiadła za kierownicę w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało 2 promile we krwi. Wokalistce grozi do 2 lat pozbawienia wolności. Tymczasem właśnie opublikowano oświadczenie, z którego wynika, że jej najbliższy koncert został odwołany.

Organizator festiwalu Miasto Muzyka odwołał koncert Beaty Kozidrak

Jeszcze w tym miesiącu w dniach 25 i 26 września na warszawskim Lotnisku Bemowo miał odbyć się festiwal Miasto Muzyka, podczas którego zaplanowano koncert Beaty Kozidrak. Ostatecznie jednak odwołano występ artystki, zaś całe wydarzenie przeniesiono na przyszły rok. Informacja pojawiła się na oficjalnym fanpage’u.

Mamy dla was przykrą informację: zdecydowaliśmy o odwołaniu koncertu Beaty, a tym samym pierwszego dnia Festiwalu Miasto Muzyka by Empik. Chcemy, aby wydarzenie spełniło wasze oczekiwania — było naprawdę wyjątkowe i zaskakujące

— napisano w oświadczeniu.

Organizator tłumaczył, że tak duża zmiana w programie wymaga reorganizacji, na co potrzebny jest czas. Koncert JIMIKA i pozostałych muzyków: Margaret, Kizo, Igo, Rosalie i Kukon zaplanowano na 12 czerwca 2022 roku. Wkrótce zostaną ogłoszone pozostałe gwiazdy.

Osoby, które zakupiły bilety, mogą zachować go na przyszły lub dokonać zwrotu.

Wszystkie zakupione wcześniej bilety zachowują ważność i będą uprawniać do wejścia na wydarzenie 12 czerwca. Warto je zatrzymać, bo gwarantują udział w dodatkowym unikalnym wydarzeniu – próbach JIMKA z orkiestrą. W najbliższych dniach prześlemy drogą mailową więcej szczegółów na ten temat oraz informacje, jak odebrać wejściówki na spotkanie z JIMKIEM i innymi Gośćmi Miasta Muzyki.

Justyna Steczkowska zaprosiła koleżanką z branży na scenę

W połowie sierpnia Justyna Steczkowska nagrała piosenkę, na której pojawiła się Beata Kozidrak. W związku z tym 3 października liderka zespołu Bajm ma gościnnie pojawić się w Poznaniu podczas trasy koncertowej z okazji 25-lecia działalności artystycznej wokalistki.

Justyna Steczkowska zapewniła w poście na Instagramie, że występ się odbędzie.

Obiecałam, że zaprezentuję Wam utwór, który skończyłam nagrywać w połowie sierpnia razem z niezwykłą wokalistką. To była nasza tajemnica dla Was. Przyszedł czas, żeby odkryć karty i zaprezentować nasz nowy duet, który pierwszy raz wykonamy właśnie w Poznaniu z Beatą Kozidrak

— napisała artystka.

Zaapelowała także do fanów, aby wstrzymali się od ocen.

Teraz zamknijcie oczy i przypomnijcie sobie te wszystkie książki, które Wam polecałam, których podstawą jest miłość, empatia i szacunek do drugiego człowieka i PROSZĘ Was Kochani o wyzbycie się wszelkich ocen. Każdy z nas ma swoje trudne lekcje w życiu i nie nam je oceniać. Beata jest i zawsze była fantastyczną wokalistką, serdeczną koleżanką w pracy i po prostu fajną kobietą. Proszę, żebyście o tym pamiętali przede wszystkim.

— dodała.

Sprawdź komentarze gwiazd po zatrzymaniu Beaty Kozidrak!

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *