To koniec programu Kuby Wojewódzkiego! Mistrz ciętej riposty znika z ekranów, po 20 latach kariery!

Przychodzimy ze smutną wiadomością, dla wszystkich fanów dotychczasowego, samozwańczego króla TVN-u! Kuba Wojewódzki, tuż po aferze w “Dzień Dobry TVN” oficjalnie ogłosił, że to koniec jego kariery w TVN-ie. Po 20 latach prowadzenia autorskiego programu ten znika z ekranów! Powody?

Kuba Wojewódzki w “Dzień dobry TVN”

Kuba Wojewódzki od zawsze wzbudzał spore kontrowersje — wszystko za sprawą ciętego języka, wieszania przysłowiowych psów na kolegach z branży i drwin z show-biznesu, w którym sam się znajduje. Na jego kanapie zasiadła niezliczona liczba gości — na próżno jednak pośród nich szukać przyjaciół showmana — przez długie lata w telewizji zyskał pokaźną liczbę wrogów. Ostatnio sam gościnnie zasiadł na kanapie, w śniadaniowym programie “Dzień dobry TVN”. Swoim występem znowu wzbudził wiele kontrowersji — dziennikarz nie szczędził przykrych słów, skierowanych w stronę kolegów z branży. Tym sposobem, nie pierwszy raz, naraził się swoim współpracownikom. Szybko się jednak okazało, że był to zapewne ostatni występ Kuby w stacji TVN.

kuba wojewódzki

Kuba Wojewódzki ogłasza koniec kariery w TVN

W dniu dzisiejszym Kuba zaskoczył swoich fanów smutnym postem. Oświadczył w nim, że po 20 latach w telewizji, jego podróż dobiega końca:

W związku z nagłym, aczkolwiek spodziewanym końcem programu #kubawojewodzki dziękuję wszystkim za obecność przez ostanie 20 lat.
To była wspaniała podróż — napisał na swoim Instagramie.

Takim oświadczeniem bezwzględny i bezwstydny showman wywołał spore zamieszanie w sieci:

Ty chyba sobie żarty stroisz?

Chyba rzucę telewizorem jak krzesłem w hotelu jeśli to prawda …

Kuba nie rób tego

Niemożliwe. Kuba, nie rób Nam tego

Tak to jest Kuba Wojewódzki mówić w Polsce prawdę! – pisali w komentarzach poruszeni fani Kuby.

Jak jednak zapowiedział, nie zamierza zrezygnować ze swojej dziennikarskiej kariery — najwierniejsi fani będą mogli go oglądać “na jednej z największych platform streamingowych”.

Spodziewaliście się takiego przebiegu akcji?

To koniec programu Kuby Wojewódzkiego! Mistrz ciętej riposty znika z ekranów, po 20 latach kariery!

Kuba Wojewódzki od zawsze wzbudzał spore kontrowersje

Na jego kanapie zasiadła niezliczona ilość gości

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *