“Po trzech dniach z uczniami mam już dość… Nauczycielom powinni dawać regularnie podwyżki i medale!”

Początek września już za nami i nauczyciele zdążyli się przekonać, że niektóre dzieci po wakacjach i zdalnej nauce nie umieją się zachować. Agnieszka z Katowice przeżyła szok, jak uczniowie w szkole podstawowej, w której uczy, się zachowują. Kobieta jest przerażona i nie ma ochoty w ogóle wracać do pracy…

“Co się stało z tymi dziećmi?!” – pisze zrozpaczona 40-latka

Agnieszka doświadczyła bardzo dziwnego zachowania ze strony uczniów i podzieliła się z nami spostrzeżeniami na temat tego, co stało się z dziećmi po wakacjach.

Mam wrażenie, że niestety wina leży po stronie rodziców. Dzieci wprost mówią mi na przykład, że czegoś nie zrobią, bo nie muszą. Gdy poprosiłam jedną dziewczynkę, aby poszła zmoczyć gąbkę, ona mi odparła, że to jest moje zadanie, a nie jej. Wyobrażacie sobie takie odzywki kiedyś?

kobieta siedzi za biurkiem obok stosu książek

“Krzyki, piski i bluźnierstwa!”

Agnieszka jest w szoku, że dzieci się tak zachowują. Dostrzega jednak, że to, co robią, nie wzięło się znikąd. Jest przekonana, że w taki sposób maluchy są traktowane w domu i potem przenoszą to do szkoły.

Na przerwach słyszałam jakieś dziwne teksty w kierunku młodszych dzieci, a jeden z chłopaków powiedział do drugiego o mnie: “Ty weź ją p****l i nie rób tej pracy domowej. Co, zmusi Cię? Powiesz starym, że nie rozumiesz i tyle. Spróbuję sobie sama poradzić, ale jak tak dalej pójdzie, to zgłaszam sprawę dyrektorowi. Mam dość po trzech dniach z nimi, a co będzie później?!

Te imiona należą do wybitnie zdolnych dzieci. Czy jest wśród nich imię Twojego dziecka?

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *