Anna Wyszkoni i jej nowa twarz na Flesz Fashion Night. “Czy ona przeszła przeszczep twarzy?” – pytają brutalnie internauci

Anna Wyszkoni pojawiła się na Flesz Fashion Night i zaprezentowała swój odmieniony wygląd, czym wywołała dyskusję internautów. Ci nie mogą przeboleć tego, że kompletnie nie przypomina siebie. “Czy ona przeszła przeszczep twarzy?” – pytają brutalnie pod jej zdjęciami z imprezy.

Anna Wyszkoni i jej “nowa twarz” na Flesz Fashion Night

W czwartek odbył się Flesz Fashion Night. Podczas tego eventu gwiazdy wystąpiły jako muzy największych polskich projektantów i zaprezentowały ich kreacje, m.in. Julia Wieniawa zaprezentowała się w czarnej sukni od Łukasza Jemioła.

Anna Wyszkoni została ubrana przez stylistę Mateusza Kołtunowicza. Gwiazda wystąpiła w blado niebieskim damskim garniturze ze spodniami z wysokim stanem, do którego dobrała zielony top. Krótki top odsłonił jej bardzo szczupłą sylwetkę.

Jednak uwaga internautów skupiła się na jej zmienionych rysach twarzy. 41-latka już pod koniec sierpnia zaszokowała fanów swoim nowym, zmienionym wyglądem. Nawet jej najzagorzalsi fani mieli problem, by ją rozpoznać, a jak wyglądała tym razem?

Jak Anna Wyszkoni wygląda z “nową twarzą”?

Niestety podczas Flesz Fashion Night wcale nie było lepiej. Legendarna wokalista wciąż nie przypomina siebie. Zdaniem internautów z powodu zabiegów medycyny estetycznej 41-latka wygląda wręcz jak zupełnie inna osoba. Niektórym jej wygląd skojarzył się z… Ralphem Kamińskim, wokalistą młodego pokolenia.

Fani nie mogą przeboleć tego, że obdarzona do tej pory charakterystyczną urodą Wyszkoni, dziś wygląda zupełnie inaczej. Przypomnijmy, jak wyglądała jeszcze do niedawna, pod koniec 2019 roku.

Anna Wyszkoni w 2019 roku

Sieć dosłownie zalały brutalne komentarze na temat jej obecnego wyglądu.

Czy Anna Wyszkoni przeszła przeszczep twarzy? Szok.

Ania Wyszkoni trochę jak Ralph Kamiński 😉

Wyszkoni jest nie do poznania! Twarz wygląda inaczej, natomiast fryzurę zawsze można zmienić. Zastanawiam się, co ona zrobiła? Operacja plastyczna? Niestety wygląda starzej i gorzej 🙁

Nie poznałam jej

Może udar miała. Piszę to bez złośliwości – pisali w komentarzach na Pudelek.pl.

W sieci pojawiły się jednak głosy przeciwstawne – jeśli Wyszkoni chce korzystać z dobrodziejstw medycyny naturalnej i taką się sobie podoba – to nikomu nic do tego.

Co sądzisz o jej “nowej twarzy” i zmienionym wyglądzie?

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *