Słynna polska piosenkarka zatrzymana za jazdę pod wpływem alkoholu. W wydychanym powietrzu wykryto 2 promile

W środę wieczorem na warszawskim Mokotowie doszło do głośnego zatrzymania. Według otrzymanych informacji jest to jedna ze znanych polskich piosenkarek. Gwiazda prowadziła samochód pod wpływem alkoholu, za co grozi jej kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

Wczorajszy wieczór może być dużym zaskoczeniem dla fanów jednej z polskich piosenkarek. Jak się okazuje, doszło do zatrzymania, czego powodem miała być jazda pod wpływem alkoholu. Wszystko wskazuje na to, że chodzi o Beatę Kozidrak.

Patrol policji zatrzymał znaną piosenkarkę

Mokotowska policja zatrzymała wczoraj około 20 godziny 61-letnią kobietę, która prowadziła samochód marki BMW pod wpływem alkoholu. Bardzo szybko wyszło na jaw, że kierowcą była znana piosenkarka Beata Kozidrak, współzałożycielka zespołu Bajm. Wykryto u niej aż 2 promile w wydychanym powietrzu.

Z nieoficjalnego źródła wynika, że powodem kontroli i zatrzymania miało być podejrzane zachowanie, które zgłosił inny kierowca. Gwiazda podobno jechała nierówno od jednego do drugiego krawężnika. Ostatecznie dalsza droga została zablokowana na skrzyżowaniu al. Niepodległości z ul. Batorego.

Kobiecie zostało zabrane prawo jazdy, a samochód został przekazany osobie wskazanej

– poinformował podkom. Robert Koniuszy.

Gwiazda odpowie przed sądem za jazdę pod wpływem alkoholu

Gwiazda została zatrzymana, jednak jeszcze tego samego dnia zwolniono ją do domu. Kobieta ma zgłosić się ponownie w czwartek, gdzie usłyszy zarzut prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości. Grozi jej nawet do dwóch lat pozbawienia wolności. Do tej pory menadżer zespołu Bajm ani sama Beata Kozidrak nie komentują sprawy.

Sprawdź, które z polskich gwiazd miały kłopoty za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu!

Beata Kozidrak została zatrzymana na warszawskim Mokotowie. Miała aż 2 promile.
Beata Kozidrak została zatrzymana na warszawskim Mokotowie. Miała aż 2 promile.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *