Ana­sta­sia Po­kre­sh­chuk z ogromnymi policzkami po kolejnej operacji. Wiemy, jak wyglądała kiedyś!

Ana­sta­sia Po­kre­sh­chuk w sieci znana jest z tego, że chwali się liczymi operacjami plastycznymi, ale internauci najbardziej kojarzą ją z nieustającego powiększania ust i policzków. “Modelka” wygląda faktycznie bardzo niecodziennie, a niedawno pochwaliła się kolejnym zabiegiem. Czy kiedykolwiek 32-latka przestanie coś zmieniać w swoim ciele?

Ana­sta­sia Po­kre­sh­chuk i jej policzki

Znana jest z monstrualnych policzków, które sprawiają, że 32-latka wygląda jak postać z bajki. Nienaturalnie duże usta i do tego sztucznie stworzone “kości policzkowe”. Anastasia zapewnia, że nie żałuje zabiegu i regularnie się mu poddaje, dzięki czemu może cieszyć się z wyglądu, który podoba jej się najbardziej.

Pierwsze modyfikacje w ciele zrobiła, mając 26 lat, czyli stosunkowo późno, biorąc pod panujące aktualnie trendy, gdy w gabinecie medycyny estetycznej można spotkać coraz młodsze dziewczyny.

Ana­sta­sia Po­kre­sh­chuk i zbliżenie na jej twarz w mocnym makijażu

Wszystkie operacje 32-latki

Lista jest długa i operacje, które przeszła Anastasia są dość poważne. Ma za sobą wypełnianie ust, policzków i podnoszenie za pomocą kwasu kącików ust. Do tego liposukcja, lifting nóg, powiększenie pośladków, wszczepienie implantów mięśni brzucha, a ostatnio kolejny raz powiększyła piersi.

Przed licznymi zabiegami Anastasia była piękną kobietą, której niczego nie brakowało, ale dla niej stary wygląd był zbyt zwyczajny. Zdecydowała się na zmiany!

Ana­sta­sia Po­kre­sh­chuk bez makijażu

Kolejna operacja

W październiku 2021 roku 32-latka poddała się kolejnej operacji powiększenia biustu, a z całego pobytu w szpitalu zrobiła niemałe show na swoim profilu na Instagramie. Jak dziś prezentuje się Anastasia? Koniecznie sprawdźcie naszą galerię poniżej.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *