Małgorzata Godlewska dostała odznaczenie od Adama Niedzielskiego za walkę z pandemią koronawirusa!

Małgorzata Godlewska pochwaliła się faktem, że dostała odznaczenie od ministra zdrowia Adama Niedzielskiego za walkę z pandemią koronawirusa! Odpowiedziała też na krytykę hejterów.

Małgorzata Godlewska dostała odznaczenie od Adama Niedzielskiego za walkę z pandemią koronawirusa!

Być może nie wszyscy już pamiętają, że Małgorzata Godlewska oprócz bycia celebrytką, piosenkarką i influencerką, etatowo pracuje jako pielęgniarka! Praca w ochronie zdrowia jest jest jej głównym i podstawowym zajęciem.

Co więcej, Godlewska pracuje w czasach epidemii koronawirusa i ma bezpośrednio do czynienia z zarażonymi koronawirusem pacjentami. 30-latka wielokrotnie na Instagramie zdawała relację z frontu i przekonywała do szczepień.

Małgorzata Godlewska w czarnej sukience

We wtorek zdradziła na Instagramie, że jej praca na rzecz walki z koronawirusem została doceniona, a ona sama dostała oznaczenie od ministra zdrowia, Adama Niedzielskiego.

Taka sytuacja Kochani❤️, zostałam dziś wyróżniona przez Ministra Zdrowia Adama Niedzielskiego odznaką honorową “Za zasługi dla ochrony zdrowia” za walkę z pandemią. Gratuluję wszystkim wyróżnionym i mam nadzieję, że podobne odznaczenia dotrą do “covidowych” medyków w całej Polsce. Tylko oni naprawdę wiedzą jak było.

Godlewska swoją odznakę zadedykowała tym, którzy zmarli na jej rękach na Covid-19.

Odznakę dedykuję wszystkim moim pacjentom (i ich rodzinom), którzy nie mieli tego szczęścia i nie doczekali szczepionki. Żegnali mnie spojrzeniem i mocnym uściskiem dłoni bo nie mieli już siły mówić…

Zaapelowała też o szczepienie.

Korzystając z sytuacji.
Nie bądźcie głupi. Jeżeli jeszcze się nie zaszczepiliście to zróbcie to natychmiast.

Niestety, jak podaje Pudelek.pl Godlewska nie spotkała się osobiście z Adamem Niedzielskim.

Została wyznaczona przez dyrekcję MSWiA z części pracujących w placówce medyków. Odznaczenia wręczono w auli szpitala. Niestety, Niedzielski wystawił odznaczenie na rekomendację dyrekcji szpitala, a sam się już nie pojawił… – podaje portal.

Adam Niedzielski

Małgorzata Godlewska odpowiada na krytykę koronasceptyków

Wokół wpisu Godlewskiej błyskawicznie zdążyły narosnąć kontrowersje, a na nią samą spłynęła olbrzymia fala hejtu od koronasceptyków, którzy powątpiewali w jej zasługi i podważali samą pandemię. Godlewska odpowiedziała im już na krytykę.

Kochani, ja nie pisałam o Covidzie, o którym “słyszałam” w “Wiadomościach” lub przeczytałam “coś” w internecie – napisała.

I przytoczyła swój komentarz.

Dla wszystkich “zjadliwych”, którzy tak lekko traktują Covid, czy pracę medyków… Powiedzcie mi, ilu osobom pomagaliście pożegnać się z rodziną przez telefon lub wideo, gdy nie mogli już mówić? Wiecie, jak rozgrywa się przez telefon mecz piłkarski 40-latka z jego 4-letnim synem, bo tata mu obiecał “na wiosnę”. I był to mecz pożegnalny… Lekarstwa i szczepionki mają czasem jakieś efekty uboczne, ale gwarantuję wam, że są niczym przy mocnym Covidzie…

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *