“Prince Charming” – w programie doszło do pierwszego pocałunku! Marek pocałował księcia! Było gorąco!

W “Prince Charming” – pierwszym gejowskim randkowym reality show w Polsce – doszło w końcu do pierwszego pocałunku! Tytułowy książę, Jacek Jelonek i Marek Misztal pocałowali się podczas romantycznej randki! Sprawdź, jak to wyglądało!

“Prince Charming” – w programie doszło do pierwszego pocałunku

“Prince Charming” to pierwszy w Polsce randkowy reality show z udziałem gejów (poznaj wszystkich jego uczestników)! O względy tytułowego księcia, w którego rolę wciela się model, 35-letni Jacek Jelonek, walczy 13-stka kandydatów. Program początkowo wystartował tylko na platformie streamingowej należącej do TVN – Player.pl. Jednak z powodu wysokiej oglądalności, twórcy zdecydowali się pokazać show w telewizji TTV (kanale należącym do TVN). I tak widzowie mogą go oglądać w telewizji od 2 listopada. Program pokazywany jest od poniedziałku do czwartku o godz. 22.30.

Jacek Jelonek w czerni

“Prince Charming” oprócz rozrywkowego ma oczywiście także walor edukacyjny. Trzeba pamiętać o tym, że w Polsce wciąż niewiele jest osób, które mają wśród swoich znajomych gejów. Wiele osób ogląda program, bo jest zainteresowanych tym, jak “te sprawy” czyli np. pocałunki wyglądają u gejów!

Stąd nie dziwi, że widzowie programu najbardziej czekali na to, aż w programie zaczną lecieć iskry i zacznie dziać się coś erotycznego! I to się właśnie stało!

“Prince Charming” – jak wyglądał pierwszy pocałunek w programie?

Choć program był reklamowany jako szokujący i rozprawiający się ze stereotypami, to pierwszy gejowski pocałunek widzowie zobaczyli dopiero w 8 odcinku!

Do pierwszego pocałunku w programie doszło między tytułowym księciem Jackiem Jelonkiem i Markiem, który uchodził za jego faworyta. Marek Misztal ma 23 lata i na co dzień mieszka w Amsterdamie.

Marek Misztal w marynarce

Panowie poszli razem na randkę – kolację i byli tylko we dwoje (nie licząc operatorów kamer oczywiście). To Marek zdecydowanie domagał się pocałunku od księcia!

Ja uważam, że powinienem i zasłużyłem na buziaka – powiedział pod koniec kolacji.

Jacek Jelonek skinął tylko głową mrucząc “yhm” i wydając niemą zgodę do działania. Wtedy Marek szybko przeszedł do akcji – zdecydowanym ruchem chwycił za szyję księcia i pocałował go w usta!

Marek wrócił do willi pełnej reszty uczestników ze zdjęciem, na którym całuje księcia w policzek. Fotka rozsierdziła Oliwera, który jest bardzo zazdrosny o księcia i tego nie ukrywa! Oliwer nie mógł przeżyć tego, że Marek chwalił się randką i pocałunkiem z księciem.

Już było po mnie widać, że nie jestem w najlepszym humorze. Ale czułem, że to była czysta prowokacja. (…) Nie chce mi się tych komentarzy słuchać. (…) Spodziewałem się tego – mówił.

Na szczęście całe zło wkrótce zostanie wynagrodzone Oliwerowi, bo to on będzie bohaterem drugiego pocałunku. Ale o tym za chwilę.

Póki co zobacz, jak wyglądał pierwszy gejowski pocałunek w “Prince Charming”! Romantycznie?

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *