Piotr Gąsowski jest chory na Covid-19! “Dlatego, że jestem zaszczepiony, przechodzę to w miarę łatwo”

Piotr Gąsowski zachorował na Covid-19! Opublikował na Instagramie nagranie, na którym widać, że jest pod maską tlenową. Dzięki temu, że się zaszczepił, uniknął najgorszego.

Piotr Gąsowski jest chory na Covid-19! Opublikował nagranie

Piotr Gąsowski zaraził się koronawirusem i zachorował na Covid-19. 57-latek jest zaszczepiony, dzięki czemu ustrzegł się najgorszego. Aktor nagrał na Instagramie wideo. Wynika z niego, że miał poważne problemy z oddychaniem i trafił pod maskę tlenową.

Jak wynika z relacji, ratownicy przyjechali do niego do domu i odwieźli do szpitala zakaźnego. Do aktora przyjechało aż 4 ratowników medycznych. 57-latek podziękował im za pomoc.

Dzień dobry państwu. W końcu mnie też powalił Covid, ale jak chorować, to tylko z taką ekipą, która tu przyjechała. Dziękuję, naprawdę – mówił. – No i przyszła kolej na mnie… Jestem już w szpitalu pod świetną opieką – opatrzył podpisem relację.

Podczas kolejnej relacji 57-latek wyznał, że przechodzi Covid-19 znacznie lżej niż niezaszczepieni pacjenci. Aktor zapewnił, że jego relacja nie jest przez nikogo sponsorowana.

Uwaga! Relacja niesponsorowana! Dlatego, że jestem zaszczepiony, przechodzę to w miarę łatwo, w przeciwieństwie do niezaszczepionych pacjentów. Widzę to wokół mnie! – napisał.

Aż strach pomyśleć, co by się stało, gdyby nie był zaszczepiony…

Piotr Gąsowski w garniturze

Piotr Gąsowski o szczepieniach na Covid-19

Wcześniej aktor wyznał na Instagramie, że zaszczepił się i uważał, że to obywatelski obowiązek wszystkich.

Moi Drodzy! Oto mój obywatelski, apolityczny głos w sprawie szczepionek! Nie mam zamiaru nikogo ganić za brak chęci wzięcia szczepionki. Oczywiście, w moim głębokim przekonaniu, powinniśmy się zaszczepić, chcąc funkcjonować, w miarę normalnie!

Jednak był za wolnym wyborem – uważał, że każdy musi tę decyzję podjąć sam.

Zostawiam to jednak tym, którzy taką decyzję z różnych względów podejmują. Wolność wyboru! Tak! Jestem za! Zamierzam jednak wyrazić swoją głęboką dezaprobatę dla tych, którzy nie chcieli się zaszczepić, ale jednak zmieniają nagle swoją decyzję w zamian za nagrody, które, co i rusz, ogłasza jakiś lokalny samorząd i, co gorsza, Państwowy Totalizator Sportowy w ramach Narodowego Programu Szczepień! – napisał na Instagramie.

Przypomnijmy, że według lekarzy ponad 90% osób, które trafiają do szpitali z powodu Covid-19 to osoby niezaszczepione przeciwko koronawirusowi. Szczepionka chroni w ok. 95% (w zależności od jej producenta) przed najcięższym przebiegiem choroby i przed śmiercią.

szczepionka przeciwko Covid-19

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *