“Teściowa już dziś deklaruje, że nic nie przygotuje na Wigilię. Mam dwójkę dzieci i to ja mam zrobić kolację!”

Święta tuż, tuż! Przygotowania powoli w niektórych domach już się zaczynają. Spiżarnia powoli wypełnia się produktami, a święty Mikołaj z pomocą elfów rozgląda się za prezentami. Aż chciałoby się rzec, że zaczynamy czuć świąteczną atmosferę, ale… W domu Basi z Poznania niestety nie do końca panują takie nastroje. 32-latka jest zbulwersowana tym, co usłyszała od teściowej.

“Teściowa nie przygotuje Świąt!” – wyznaje oburzona kobieta

Młoda matka i mężatka ma dość tego, że kolejny rok z rzędu to ona przygotowuje Wigilię dla 18 osób i nie może liczyć na pomoc żadnego z gości. Najbardziej ma jednak żal do teściowej, która jej zdaniem powinna przygotować kolację wigilijną.

Dla mnie to jest kpina, żebym ja z dwójką małych dzieci miała sama przygotować Wigilię dla 18 osób, bo mojej teściowej po prostu się nie chce! Gada głupoty, że nie ma siły i jest schorowana, ale pod koniec listopada zawsze wyprawia huczną imprezę urodzinową dla znajomych na kilkanaście osób! Gdzie jej konsekwencja?!

kobieta w koszuli w kratkę siedzi na zielonej kanapie obok młodej kobiety w beżowej bluzce

“Mąż wspiera mamusię!” – z oburzeniem pisze 32-latka

Młoda kobieta wprost powiedziała w czasie ostatniego rodzinnego spotkania, że chciałaby, aby teściowa jej pomogła. 55-letnia kobieta nie przystała na jej prośbę, a zamiast tego rozpłakała się i wyszła z domu syna i synowej.

To był istny cyrk na kółkach. Dobrze wiedziała, jak zagrać, aby jej synuś od razu przyjął jej stanowisko i to ja znów wyszłam na najgorszą. Jedno jest pewne, nie mam zamiaru siedzieć przy garach dwa tygodnie przed Wigilią. Zrobię tylko pierogi i zupę grzybową

Jak wygląda Wigilia w Waszych domach? Kto gotuje?

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *