Kiedyś byli kolegami pracy. Dziś jeden z nich ujawnił kompromitujące zdjęcie!

Największą gwiazdą sejmu X kadencji okazał się niespodziewanie (?) Szymon Hołownia. Debiutujący poseł objął zaszczytną funkcję marszałka, a jego sposób prowadzenia obrad zachwycił wiele Polek i Polaków. Wywołał też falę wspomnień związanych z telewizyjną przeszłością Hołowni – ciekawe znalezisko pokazał między innymi Marcin Prokop.

Szymon Hołownia – sejmowa supergwiazda

Szymon Hołownia przebojem wdarł się do świata polityki. Jego ugrupowanie uzyskało świetny wynik w wyborach parlamentarnych, a on sam został wybrany marszałkiem sejmu. Sposób, w jaki prowadzi obrady, zafascynował Polki i Polaków – Szymon Hołownia błyskawicznie stał się bohaterem wielu doskonałych memów.

Gorący temat, jakim bez wątpienia stał się nowy marszałek, powoduje też masową publikację zdjęć z przeszłości Szymona Hołowni. O niecodzienne wspomnienie pokusił się też Marcin Prokop, który przez trzynaście lat pracował z obecnym marszałkiem na planie “Mam talent”. Prokop zdążył już udzielić już osobliwego wywiadu, w którym nazwał Szymona Hołownię drewnem. Okazuje się, że w zanadrzu miał jeszcze jeden smaczek!

Marcin Prokop opublikował na swoim koncie na Instagramie zdjęcie, na którym dosiada go ubrany w biały szlafrok Szymon Hołownia. Podpis pod zdjęciem brzmi:

i wtedy pojawia się on, cały na biało. marszałek na swym rumaku.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Marcin Prokop (@_marcinprokop_)

Hołownia i Prokop znowu razem? Tego pragną widzowie!

Karuzela memów zapewne niedługo się rozkręci, ale jako pierwsi na to specyficzne ujęcie zareagowali followersi Prokopa:

Panie Marcinie, wciąż jest wolne miejsce na fotel wicemarszałka…. Prowadzicie już może rozmowy, by Pan to stanowisko objął?

Marcin obyś był rumakiem przyszłego prezydenta ❤️

I o takiego Marszałka walczyłam!

Nie brakowało jednak głosów karcących dziennikarza:

Rozumiem dystans i poczucie humoru, ale Marszałek Hołownia nie należy już tylko do siebie i swoich kumpli, reprezentuje nasz kraj.

Nie spodziewałam się tego po Panu. I co to ma na celu?

A Wy jak myślicie? Wypada czy nie wypada?

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *