Szymon wspólnie z córeczką ulepili dziś bałwana. “Za to co robisz wyrazy uznania”

Ten były prezenter telewizyjny jest dzisiaj jednym z najpopularniejszych celebrytów w Polsce i za sprawą ostatnich wydarzeń media śledzą każdy jego najmniejszy ruch. Tym razem Pan Szymon postanowił w wolnej chwili odpocząć po ciężkim dniu i wybrać się ze swoją córeczką na spacer. Udało się nawet ulepić bałwana, a przy okazji napisać kilka istotnych słów skierowanych do odbiorców.

Były prezenter telewizyjny zrobił karierę

Udany debiut Szymona Hołowni w Sejmie sprawił, że dzisiaj były prezenter jest na ustach wszystkich Polaków i chętnie rozpisują się o nim media w całej Polsce. Ten znany prezenter telewizyjny osiągnął spektakularny sukces. Stał się jedną z najważniejszych postaci w Polsce i już wprowadza zmiany.

Bardzo szybko więc zainteresowanie byłym prezenterze telewizyjnym sięgnęło zenitu i wszyscy zaczęli emocjonować się jego życiem prywatnym. My także dotarliśmy do kilku nieznanych szerszej publiczności faktów na temat nowego marszałka Sejmu. Tego nie wiesz o tym byłym prezenterze telewizyjnym. Punkt trzeci sprawi, że spadniesz z krzesła i już się nie podniesiesz!

Szymon wspólnie z córeczką ulepili bałwana

Tym razem znowu jest głośno za sprawą zdjęcia, które zdążył dzisiaj udostępnić na swoim Facebooku. Szymon Hołownia pokazał bowiem swoim fanom zdjęcia, na których odpoczywa poprzez lepienie bałwana wspólnie ze swoją ukochaną córeczką.

Znany prezenter do zdjęcia dołączył bardzo istotne słowa, które znaczą więcej niż 1000 słów.

Nie ma chyba lepszego sposobu na odpoczynek po intensywnym tygodniu. I pamiętajcie: to, że spadł śnieg w listopadzie, nie oznacza, że ocieplenie klimatu nie istnieje.

Na post znanego prezentera bardzo szybko zareagowali fani, którzy zasypali byłego prezentera TVN pozytywnymi komentarzami.

Panie Szymonie pokazał się pan jako cudowny mąż ojciec i marszałek gratuluję. Dziękuję Szymonie, że o tym mówisz. Wyrazy uznania za to, co robisz. Wielkie gratulacje i podziękowania, może z Pana być dumna Ela oraz Mania.

Tylko w naszej galerii znajdziesz prywatne zdjęcia Szymona Hołowni i jego najbliższej rodziny. Warto obejrzeć te zdjęcia i bliżej poznać tego polityka.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *