“Teściowa udaje zapracowaną przed świętami, a nawet nie umyła okien. Tylko czyta książki!”

Z rodziną podobno wychodzi się najlepiej na zdjęciu – my nie do końca się z tym zgadzamy, ale Ola z Warszawy utożsamia się z tymi słowami jak mało kto. Nie może znieść tego, że jej teściowa od kiedy przeszła na emeryturę, przestała troszczyć się o dom. Zwracała uwagę mężowi, ale on wydaje się być głuchy na jej słowa.

“Straszna z niej bałaganiara” – wyznaje 39-latka

Kobieta tuż po ślubie przeprowadziła się do Warszawy do domu swojego męża Arka i jego matki. Na początku Ola była zadowolona i dogadywała się z teściową. Wszystko zmieniło się, gdy pani Irena przeszła na emeryturę.

Dla mnie to jest koszmar, bo z normalnej, pracowitej osoby Irena zamieniła się w lenia, którego siłą nawet się nie zaciągnie do sprzątania. Nadchodzą święta, a ona nie dość, że mi w ogóle nie pomaga, to nawet nie posprząta u siebie w pokoju

starsza kobieta siedzi na kanapie i czyta żółtą książkę

“Tylko leży i czyta jakieś głupoty” – mówi Ola

39-latka jest zmęczona ciągłym upominaniem teściowej i sprzątaniem po niej. Zdaje sobie sprawę, że jest coraz starsza, ale dopiero pół roku temu przeszła na emeryturę.

Dosłownie z dnia na dzień stała się innym człowiekiem. Nie mam pojęcia, z czego to wynika, ale ona tylko ciągle leży na kanapie i czyta jakieś głupie książki, które przecież i tak nic nie zmienią w jej życiu

Czy pani Irena powinna się dostosować do synowej?

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *