Nie żyje Żora Korolyov. Tancerz odszedł w wieku 34 lat

Zmarł Żora Korolyov. Tę tragiczną informację potwierdziła jego narzeczona Ewelina. Osierocił 10-letnią córkę Sonię z pierwszego małżeństwa z Anną Kuznecową. Oficjalnie nie podano przyczyny nagłej śmierci 34-latka.

Nie żyje Żora Korolyov

Tancerz zmarł nagle w wieku 34 lat. “Super Express” podaje nieoficjalnie, że przyczyną śmierci było zapalenie mięśnia sercowego. Według informatora, który skontaktował się z tabloidem, Żora zasłabł w domu.

Był dziś bardzo zabiegany, miał iść na trening. Zasłabł w domu, gdzie znalazła go jego ukochana. Wezwano karetkę, jednak mimo reanimacji zmarł

Żora Korolyov ubrany e czarny garnitur

Zmarł 34-letni tancerz

Tę tragiczną informację potwierdziła także ukochana Żory. W poście na Instagramie napisała:

Mój kochany! Dziękuję Ci za najpiękniejsze 5 lat wspólnego tańca. Prawdą jest, że dnia 21.12.2021 odszedł człowiek, który kochał całym sercem i którego ja kochałam i kocham najmocniej na świecie. Nasze serca pękły, ale złożą się kochanie tam na górze. Będziemy się sobą opiekować. Kochamy Cię ❤️ Wierzcie mi – też w to nie wierzę. Długo nie uwierzę. I na ten moment to, co się stało, potrzebuje ciszy…

Żora Korolyov był utytułowany tancerzem. Trenował od najmłodszych lat. 18 lat temu przeprowadził się z Ukrainy do Polski, gdzie rozpoczęła się jego kariera. Dzięki udziałowi w programie “Taniec z Gwiazdami” zyskał popularność i sympatię widzów. Wystąpił także w serialach. Mogliśmy podziwiać go w takich produkacjach jak “Tylko miłość”, “Egzamin z życia” czy “Niania”.

Wyrazy współczucia dla rodziny i przyjaciół

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *