Jaruś z “Chłopaków do wzięcia” oświadczył się dziewczynie! “Mamy już obrączki” – powiedział

Wszystko wskazuje na to, że Jaruś z “Chłopaków do wzięcia” w końcu znalazł swoją drugą połówkę i wspólnie snują plany na przyszłość. Nie tylko się oświadczył, ale także wiąże z ukochaną przyszłość. Jak wspomina oświadczyny? Znamy szczegóły!

Jaruś Mergner zakochany

Jest jedną z barwniejszych postaci w “Chłopakach do wzięcia”. Widzowie darzą go sympatią i kibicowali mu w szukaniu idealnej wybranki. Ostatnio zaskoczył wszystkich zmianami w swoim życiu. W zwiastunie nowego odcinka widzimy Jarka z partnerką w czasie spożywania obiadu. W międzyczasie Jarek opowiada o… zaręczynach i pierścionku!

Uśmiechnięty Jaruś z Chłopaków do wzięcia z beżowej bluzie i ze złotym łańcuchem

Zaręczyny Chłopaka do wzięcia

Jarek poznał Gosię stosunkowo niedawno, ale jest przekonany, że to dobra dziewczyna, z którą warto ułożyć sobie życie, a on nie chce dłużej czekać, bo mieszkanie osobno nie przynosi nic dobrego.

Jak się kocha dziewczynę, no to tak najlepiej wziąć ślub i razem mieszkać i tyle. No tak na kocią łapę to tak nie za bardzo, bo to wiadomo. Przyjeżdżać tak co weekend to jest bez sensu, a wiadomo – paliwo kosztuje

Jednak na tym Jarek nie przestał. Zwierzył się także, że oświadczył się ukochanej, a już niedługo planują ślub.

Pierścionek to dałem, pocałowałem w rękę i powiedziałem, że chciałem ci wręczyć ten legancki pierścionek z takim brylantem. Dziewczyna jest ucieszona, zadowolona i zawsze nosi ten pierścionek. Obrączki mamy schowane, wiadomo, trzeba przygotować. Jeszcze trochę trzeba naskładać pieniędzy na ten ślub

Internauci cieszą się razem z nim

W sieci pod filmem, który pojawił się na stronie Polsat Play, pojawiło się wiele komentarzy z gratulacjami. Fani programu trzymają za parę kciuki i życzą im wszystkiego najlepszego.

I dobrze jarek życzę szczęścia, masz prawo do swojego kawałka nieba

Super. Wreszcie i Jaruś znalazł drugą połówkę, aby marzenia o ślubie mu się spełniły

Mam nadzieję Jaruś, że Ci się wszystko dobrze ułoży. Dobry chłopak jesteś, swoje przeżyłeś, czas na szczęście i spokój

Jaruś z Chłopaków do wzięcia w niebieskiej koszulce na tle ściany

Niestety nie zabrakło także nieprzychylnych komentarzy przepełnionych agresją i brakiem szacunku do drugiego człowieka. Na to także zareagowali fani, którzy bronili Jarka:

Nie rozumiem, jak można się dowartościowywać, podnosić poziom własnej wartości poprzez negatywne komentowanie chorego na FAS chłopaka? Radzi sobie lepiej, aniżeli połowo tych, co uważają go za gorszego. Potrafi jechać na giełdę dorobić, nie wyciąga łapy “bo mu się należy”. Trzeba być naprawdę podłym człowiekiem, by czuć satysfakcję z upokarzania innych…

I z tym komentarzem Was zostawiamy, a Jarkowi życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia u boku Gosi.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *