33-latek wytatuował prawie całe ciało i rozszczepił język! Nie uwierzysz, ile wydał na wszystkie tatuaże!

Wiele osób lubi tatuaże, ale ten mężczyzna wręcz je ubóstwia. 33-letni Remi wytatuował sobie niemalże całe ciało i rozszczepił język! W dodatku jego twarz zdobią liczne kolczyki. Wszystko zaczęło się od tatuażu z imieniem syna. Dziś mężczyzna jest nie do poznania, a kwota, którą wydał na metamorfozę, zwala z nóg!

Wytatuował całe ciało i rozszczepił język

Pewien mężczyzna z Kanady o imieniu Remy zyskał popularność za sprawą swojego nietypowego wyglądu. Jego ciało niemalże w całości pokryte jest tatuażami oraz kolczykami. 33-latek ma także rozszczepiony język!

Mężczyzna od zawsze interesował się piercingiem, ale miłość do tatuaży zrodziła się, gdy postanowił wytatuować sobie imię swojego syna. W 2009 roku przystąpił do działania i zafundował sobie pierwszą “dziarę”. Od tego czasu stale powiększa kolekcję tatuaży.

W rozmowie z “Daily Star” Remy zdradził, które fragmenty ciała nie są jeszcze pokryte różnymi wizerunkami.

Jedyne miejsca, których nie wytatuowałem, to większość mojej twarzy, uszu, podeszwy stóp i części dłoni.

33-letni wytatuowany meżczyzna z nastoletnim synem

Na tatuaże wydał prawie 400 tys. zł!

Od momentu wykonania pierwszego tatuażu, czyli imienia syna, mężczyzna przeszedł drastyczną metamorfozę. Na wytatuowanie ciała wydał około 102 000 dolarów, czyli ponad 400 tys. zł! Natomiast na piercing przeznaczył mniej więcej 65 tys. zł. Łącznie to prawie pół miliona!

Remy nie ukrywa, że jest bardzo dumny ze swojego wyglądu. Ma również mnóstwo fanów. Jego instagramowy profil obserwuje ponad 180 tysięcy osób, a mężczyzna chętnie dzieli się z sympatykami ciekawostkami dotyczącymi tatuaży oraz pokazuje nowe “dziary”.

Chcesz zobaczyć, jak wyglądał, zanim wytatuował swoje ciało? Zajrzyj do galerii zdjęć!

33-latek wytatuował prawie całe ciało i rozszczepił język! Nie uwierzysz, jak kiedyś wyglądał!

Remy mieszka w Kanadzie i ma całą rzeszę fanów!

A to za sprawą oryginalnych tatuaży, które....

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *