Jeden z pięcioraczków nie żyje. Miał tylko 3 dni. Rodzice żegnają go w poruszającym liście

W piątek zmarł jeden z narodzonych w Krakowie pięcioraczków. Najmłodszy Henry James żył tylko 3 dni. Rodzice pożegnali chłopca w poruszającym liście.

Jeden z pięcioraczków nie żyje. Rodzice żegnają go w poruszającej wiadomości

Pięcioraczki urodziły się 12 lutego w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Pięcioraczki przyszły na świat w 28 tygodniu. Ich imiona to: Charles Patrick, Henry James, Elizabeth May, Evangeline Rose oraz Arianna Daisy.

Niestety najmłodszy z pięcioraczków Henry James zmarł. Chłopiec żył tylko 3 dni. Smutną wiadomość potwierdziła w piątek rzeczniczka Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie w rozmowie z TVN24.

Rodzice Dominika Clark i Vince Clark za pośrednictwem szpitala przekazali wzruszający list, w którym pożegnali zmarłego chłopca.

Oto my. Wciąż tu jesteśmy. Jesteśmy zdruzgotani śmiercią naszego najmłodszego syna. Henry James, mający trzy dni, zmarł 15 lutego. Stało się to nagłe i było to zbyt wiele, by mały Henry sobie poradził.

Rodzice zapowiedzieli, że po żałobie chcą wrócić do normalnego życia.

Żadne nasze poglądy się nie zmieniły. Po czasie smutku pozostaniemy pozytywni. Wciąż będziemy wspierać naszych 11 dzieci i pomożemy im w zrozumieniu wiadomości o ich bracie Henrym Jamesie. Zapamiętamy małego Henry’ego w naszych sercach, szanując to, że pojawił się w naszym Świecie i dostał imię w świetle lamp. W zaledwie dwa dni stał się gwiazdą na tym Świecie.

Rodzice podziękowali szpitalowi za opiekę nad pozostałymi dziećmi.

Dziękujemy szpitalowi za wszystko, co zrobił do tej pory i za ciągłą opiekę nad pozostałą czwórką naszych dzieci. Nasza wiara i zaufanie do całego Zespołu Medycznego pozostają niezachwiane.

Rodzice poprosili o uszanowanie prawa do opłakania dziecka.

Bycie wybranym na rodziców małego Henry’ego było dla nas prawdziwym zaszczytem. Cieszyliśmy się każdą sekundą, którą mogliśmy z nim spędzić. Proszę, uszanujcie nasze prawo do opłakiwania go w ciszy, z szacunkiem. Szczegóły jego pogrzebu nie zostały jeszcze ustalone. Prosimy jedynie o wasze modlitwy.

Na koniec państwo Clarkowie wspomnieli, że mają jedenaścioro dzieci.

Mamy 11 wspaniałych dzieci i jednego wspaniałego anioła. Spoczywaj w pokoju Henry Jamesie.

pielęgniarka-z-wcześniakiem szpital

Narodziny pięcioraczków w Krakowie

Pięcioraczki urodziły się poprzez cesarskie cięcie. Ich rodzice to Dominika Clark i pochodzący z Wielkiej Brytanii Vince Clark. Małżeństwo mieszka na Podkarpaciu.

Para ma jeszcze siódemkę dzieci: najstarsze ma 12 lat, później 10-latek, bliźniaki, które mają 7 lat, kolejne bliźniaki 4-letnie i ostatnie dziecko, które ma 10 miesięcy. Dominika Clarke nosiła ciążę mnogą aż trzykrotnie. W galerii zdjęcia pięcioraczków.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *