25-latka z zespołem Downa podbija świat mody! Sofía Jirau została modelką Victoria’s Secret!

Modelka Victoria’s Secret z zespołem Downa? Tak! Teraz to możliwe! Słynna bieliźniana marka zaprosiła do współpracy 25-letnią Portorykankę, która cierpi na zespół Downa. Jest nią piękna Sofía Jirau! To prawdziwy przełom w dziejach marki Victoria’s Secret!

Kobieta z zespołem Downa modelką Victoria’s Secret

Victoria’s Secret to jedna z najsłynniejszych marek bieliźnianych, która w ostatnim czasie mierzy się z niemałym kryzysem wizerunkowym. Przez lata promowała bowiem obraz wyidealizowanego wręcz ciała kobiecego, a jej symbolem były słynne “aniołki” – modelki z perfekcyjną figurą.

Na szczęście to już przeszłość! Doskonałym potwierdzeniem jest najnowsza kampania Victoria’s Secret dotycząca nowej kolekcji bielizny Love Cloud. Bierze w niej udział 18 zupełnie różnych kobiet, a jedną z nich jest Sofía JirauTo pierwsza modelka Victoria’s Secret z zespołem Downa!

25-latka pochwaliła się tą radosną nowiną na Instagramie i wyznała, że spełniła swoje marzenie.

Kiedyś marzyłam o tym, potem pracowałam nad tym i dziś spełniło się moje marzenie. W końcu mogę ci zdradzić mój wielki sekret… Jestem pierwszą modelką Victoria’s Secret z zespołem Downa

Sofia Jirau - 25-latka z zespołem Downa w kręconych, blond włosach

25-letnia Sofía Jirau podbija świat mody!

Sofía Jirau ma 25 lat i pochodzi z Portoryko. Kobieta cierpi na zespół Downa, ale to nie powstrzymuje jej przed spełnianiem marzeń. W 2019 roku Sofía rozpoczęła przygodę z modelingiem. W tym samym czasie otworzyła własną markę modową „Alavett”, oferującą również różne akcesoria.

Uwagę mediów z całego świata zwróciła w 2020 roku, gdy zadebiutowała na wybiegu podczas New York Fashion Week. Wyznała wówczas, że pragnie, by jej sukces zainspirował osoby, które zmagają się z różnymi chorobami, do walki o swoje marzenia.

Jestem dumna, że należę do jednych z nielicznych modelek z zespołem Downa, którym udało się wziąć udział w tak ważnym wydarzeniu modowym. To początek realizacji marzenia, które mam od najmłodszych lat. Jest nim podbijanie światowych wybiegów mody.

25-letnia Sofía Jirau nie poddała się i odniosła kolejny sukces. Została pierwszą w historii modelką Victoria’s Secret z zespołem Downa! Ta dziewczyna udowadnia, że ograniczenia są tylko w naszej głowie.

Zobacz, jak na co dzień wygląda Sofía Jirau!

Sofía Jirau udowadnia, że warto walczyć o swoje marzenia!

Piękna Portorykanka zaczęła przygodę z modelingiem 3 lata temu i....

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *