Kolumbijczyk ma szmacianą narzeczoną. Para spodziewa się trzeciego dziecka!

Mężczyzna z Kolumbii ogłosił, że on i jego wybranka spodziewają się trzeciego dziecka. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że ukochana Kolumbijczyka jest szmacianą lalką. Para relacjonuje swoje niezwykłe życie na TikToku. Video z imprezą wydaną na cześć ich trzeciego dziecka obejrzało już ponad 70 000 osób.

Mężczyzna związał się ze szmacianą lalką. Ich rodzina się stale powiększa!

Mężczyzna poznał Natalię, bo tak nazywa się jego szmaciana wybranka, po kilku latach bycia singlem. Jak wynika z nagrań zamieszczonych na jego koncie na TikToku para ma już dwójkę dzieci. Jeszcze niedawno Kolumbijczyk zapowiadał huczny ślub ze swoją wybranką, jednak plany najwyraźniej się zmieniły – narzeczeni ogłosili, że szykują się na narodziny trzeciej pociechy.

Dziecko, które lada dzień ma pojawić się na świecie, będzie nosić imię Sammy. Rodzice poinformowali o tym w uroczy sposób: nagrali filmik, na którym noszą koszulki z imieniem swojego maleństwa.

Kolumbijczyk i jego narzeczona

Tiktoki Kolumbijczyka i jego szmacianej narzeczonej mają swoich wiernych fanów

Komentujący filmiki zamieszczane przez mężczyznę zdają się traktować jego sytuację z pełną powagą:

Gratulacje. Nowy członek rodziny!

Będzie poród siłami natury czy cesarka?

To już trzecie? Wiesz, jak używać prezerwatyw, prawda?

Historia Kolumbijczyka jest niecodzienna, ale nie można określić jej mianem niepowtarzalnej. Opisywaliśmy już przypadek Brazylijki, która wiedzie burzliwe życie u boku szmacianego męża, a także australijskiego stolarza związanego z lalką z sex-shopu.

Mężczyzna niedawno podzielił się na TikToku radosną nowiną.

Ciąża Natalie jest już zaawansowana!

Rodzice przekazali informację o imieniu dziecka w uroczy sposób...

... przygotowując okolicznościowe koszulki.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *