“Nakryłam męża siostry na zdradzie. Nie wiem, czy mówić jej prawdę. Mają małą córeczkę…”

Od początku nie podobał mi się chłopak mojej młodszej siostry, który od razu zawrócił jej w głowie i sprawił, że po trzech miesiącach wyprowadziła się z domu, mając zaledwie 19 lat. Dziś są już 13 lat po ślubie, a ja przypadkiem zobaczyłam, jak Piotrek zdradza Kingę. Nie wiem, co mam zrobić w tej sytaucji.

“Szwagier nie pasuje do mojej siostry”

O ich związku mogłabym pisać naprawdę wiele, ale zacznijmy od tego, że ta dwójka do siebie kompletnie nie pasuje. Moja siostra jest spokojną, romantyczną duszą, która zawsze pragnęła mieć szczęśliwy związek oparty na zaufaniu serdeczności i dobroci, a Piotrek to szalony typ, który kocha imprezy i cotygodniowy melanż z kolegami, dlatego nie wiem, w jaki sposób ta para się dobrała i stanęła na ślubnym kobiercu.

Nie chciałam wyjść na siostrę zołz e, która wszystkiego się czepia, dlatego przymykałam oko na to, co moim zdaniem nie pasowało w tej relacji i liczyłam, że z czasem polubię Piotrka. Nie tylko tak się nie stało, ale utwierdziłam się w przekonaniu, że jest to nieodpowiedni człowiek dla mojej młodszej siostry.

kobieta w szarej bluzie opiera się o ścianę

“Lowelas, który udaje oddanego i uczciwego”

Wszystko zaczęło się rok temu, gdy Piotrek otworzył salon fryzjerski u nas w mieście i zatrudnił jedną fryzjerkę, która naprawdę była bardzo atrakcyjną kobietą. Widziałam, że między nimi jest jakaś chemia, ale przypuszczałam, że to po prostu niewinny flirt.

Niestety kilka miesięcy temu przypadkiem weszłam do salonu mojego szwagra, aby powiedzieć mu, że chcę zorganizować przyjęcie niespodziankę dla Kingi i zobaczyłam męża mojej siostry w romantycznym pocałunku ze swoją pracownicą. Zaniemówiłam.

brunetka leży na łóżku zakrywając w twarz

“Czy mam powiedzieć siostrze o zdradach jej męża?!”

Stałam tak dłuższą chwilę i nawet nie wiem kiedy wyrósł przy mnie Piotrek i zaczął błagać, abym nie mówiła niczego Kindze, ponieważ złamałoby jej to serce. Nie byłam nawet w stanie nic powiedzieć tylko z całej siły dałam mu plaskacza w twarz i wyszłam z tego ohydnego miejsca. Od tego zdarzenia minęło kilka miesięcy, a ja nadal nie jestem w stanie powiedzieć mojej siostrze o tym, co widziałam i nie wiem nawet, jak miałabym to zrobić…

Kinga i Piotrek doczekali się uroczej córeczki, która w grudniu skończy trzy latka i nie chciałabym jej zafundować rozbitej rodziny, ale z drugiej strony nie chciałabym także, aby Piotrek regularnie zdradzał Kingę i wiedział przy tym, że jest chroniony, ponieważ ja nic jej nie powiem. Nie wiem jeszcze, co zrobię, ale jeśli chodziłoby o mnie, chciałabym poznać prawdę…

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *