Dramat na chodniku. 15-latka na hulajnodze wjechała w staruszkę. Tłumaczyła, że nie zna przepisów, bo jest z Ukrainy

Dramatyczne sceny w samym centrum Warszawy. Wszystko wydarzyło się w piątek, 26 maja w Dniu Matki. 15-latka z koleżanką jechała chodnikiem na hulajnodze. Uderzyła w starszą kobietę. Poważnie poturbowana 74-latka trafiła do szpitalaDramat w centrum Warszawy. 15-latka na hulajnodze staranowała starszą kobietę.

Tyle się mówi o tym, jak niebezpiczne może być jeżdżenie hulajnogą po chodniku w tłumie przechodniów.

Dramat w centrum Warszawy. Nastolatka hulajnogą wjechała w 74-letnią kobietę

Do dramatycznego wypadku doszło w centrum Warszawy. Był piątek, Dzień Matki. Dwie 15-latki jechały hulajnogą po chodniku w Al. Jerozolimskich, przy rondzie Dmowskiego.

W tym miejscu był tłum ludzi. W pewnej chwili potrąciły 74-letnią kobietę. O tym wypadku poinformował reporter tvnwarszawa.pl.

– Sama poszkodowana doznała licznych potłuczeń, było też podejrzenie złamań. Kobieta została przetransportowana do szpitala – poinformował dziennikarz stacji.

Hulajnogą jechała 15-latka z koleżanką. Obie są z Ukrainy

Podobno nastolatki tłumaczyły się nieznajomością przepisów. Miały nie wiedzieć, że nie można w dwie osoby jeździć hulajnogą oraz nie znały zasad poruszania się po chodniku.

Podano, że obie pochodzą z Ukrainy. Na miejsce natychmast wezwano ratowników i policjantów.

Poważne obrażenia kobiety. Potrąciła ją nastolatka na hulajnodze

– Do potrącenia doszło w Al. Jerozolimskich, w kierunku ul. Kruczej, na wysokości przystanku Centrum 15. Piesza została potrącona przez osobę kierującą hulajnogą. 74-latka w związku z tym zdarzeniem trafiła do szpitala – poinformował Rafał Markiewicz ze stołecznej policji.

Policjanci przebadali osobę, która prowadziła hulajnogę. – Była trzeźwa. W związku z tym, że jest nieletnia została przekazana rodzinie – dodał Rafał Markiewicz.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *