“Partnerka wciąż wysyła swojemu byłemu pikantne wiadomości. Czy on jest dla mnie zagrożeniem?”

“Kiedy poznałem Alę dopiero co zakończył się jej wieloletni związek. Alicja opowiadała mi, że Hubert był miłością jej życia i pewnie nie pokocha już nikogo innego. Jednak po kilku miesiącach wyznała mi uczucie, a ja je odwzajemniłem. Jesteśmy parą od dłuższego czasu, ale niepokoi mnie fakt, że ona wciąż jest w stałym kontakcie z Hubertem, z którym wymienia regularnie pikantne wiadomości. Czy on jest dla mnie jakimś zagrożeniem?”

“Zakochałem się od pierwszego wejrzenia”

Fabian postanowił napisać do nas, bo martwi się pewną sytuacją związaną z jego partnerką. Liczy na radę od Was, bo sam już nie wie, co ma o tym wszystkim myśleć:

Alicja to wyjątkowa kobieta, a jestem tego tak bardzo pewien, bo choć przerabiałem w swoim  życiu już kilka związków, to tylko w niej zakochałem się od pierwszego wejrzenia.

Rzadko chodzę na dyskoteki, ale wtedy musiałem odreagować całotygodniowy stres i postanowiłem się tam wybrać. Nie kręciło mnie zbytnio pląsanie na parkiecie i usiadłem sobie przy barze. Wtedy zobaczyłem ją. Miała na sobie srebrną sukienkę, w której lśniła jak gwiazda na niebie.

Fabian zwykle nie zagaduje kobiet sam, co wiąże się z jego nieśmiałością, ale tym razem zrobił inaczej:

Przysiadłem się. Przedstawiłem i zapytałem, co dobrego pije, bo chciałbym zamówić sobie to samo. Pila whiskey z colą, co mnie zaskoczyło, bo nie znałem wcześniej kobiety, która gustowałaby w tak mocnych trunkach.

Zamówiłem drinka dla siebie i dla niej i zaczęliśmy rozmawiać.

“Opowiadała dużo o swoim byłym”

Alicja nie była oszczędna w słowach i widać było, że faktycznie potrzebuje się przed kimś wygadać:

Szybko zauważyłem, że coś ją gryzie. Raz po raz ocierała ukradkiem łzy z policzków, ale nie miałem śmiałości zapytać o to, co się stało.

Po trzecim drinku sama wyznała, że po kilku latach związku właśnie rozstała się z partnerem. Opowiadała, że zdradzał ją już od dłuższego czasu i choć to podejrzewała, to uwierzyła w to, dopiero gdy przyłapała go na gorącym uczynku.

Widać było, że Alicja bardzo cierpi. Wyznała mi nawet, że Hubert to była miłość jej życia i ona wie, że nawet jeśli będzie kiedyś z jakimś innym mężczyzną, to już nigdy go tak nie pokocha i pewnie nawet w łóżku z nim będzie myślała tylko o Hubercie.

dłonie zakochanych

“Wymieniliśmy się numerami”

Fabian wcale nie miał ochoty być dla nikogo “plecami”, ale sam potrzebował wtedy kogoś, z kim mógłby czasem pogadać czy spędzić czas:

Wymieniliśmy się numerami na koniec imprezy, a na drugi dzień już byliśmy umówieni na wieczór. Od tamtej pory widywaliśmy się codziennie.

Dużo się z nią śmiałem, a czasem nawet żartowaliśmy o wspólnej przyszłości. Ja wprawdzie czułem do niej coś od pierwszej chwili, ale nie spodziewałem się, że ona podziela moje uczucia.

Niestety ostatnio coś mnie martwi.

“Ona wciąż jest w kontakcie z byłym”

Fabian i Alicja niby są ze sobą szczęśliwi, jednak ona wciąż zerka w kierunku Huberta:

Jakiś czas temu odkryłem, że Alicja codziennie z nim rozmawia. I to nie tak, że ja mam coś przeciwko. Chciałbym tylko, żeby mówiła mi o takich rzeczach.

No ale jest coś, co mnie niepokoi. Ostatnio Ala zostawiła telefon w łóżku, a zanim wróciła z łazienki, zdążyło przyjść do niej kilka wiadomości od Huberta. Pisał do niej “kotku” więc nie zastanawiając się długo, zajrzałem do skrzynki odbiorczej.

Nie powinienem tego robić, ale jeśli bym tam nie zajrzał, sumienie nie dałoby  mi spokoju.

Teraz czuję się jeszcze gorzej, bo wygląda na to, że ona dalej coś do niego czuje. Oboje wymieniają pikantne wiadomości, a wśród nich znalazłem nawet jej zdjęcie w bieliźnie.

Czy jej były wciąż jest dla mnie jakimś zagrożeniem?

Czy Fabian powinien się martwić?

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *