Ależ wpadka Chylińskiej w Sopocie! Jak się tłumaczy po fakcie?

Agnieszka Chylińska była jedną z gwiazd pierwszego dnia Sopot SuperHit Festiwalu. Niestety, nawet najbardziej wytrawnym weteranom estrady zdarzają się wpadki. Jedne są mniej, drugie bardziej wstydliwe. Ta należy raczej do tej drugiej kategorii…

Agnieszka Chylińska była jedną z pierwszych wokalistek, które w piątek (26 maja) zaśpiewała na festiwalu Polsatu w Operze Leśnej. Polsat SuperHit Festiwal to jeden z najważniejszych festiwali muzycznych w Polsce. Pod tą nazwą odbywa się co roku od 2015 r.

Jedną z największych gwiazd tegorocznej edycji jest Agnieszka Chylińska, która pojawiła się na scenie w iście gotyckiej stylizacji — czarnej skórze, mrocznym makijażu i w kostiumie w równie ciemnych barwach.

Artystka rozpoczęła występ w amfiteatrze od złożenia życzeń z okazji Dnia Matki, po czym wykonała na scenie utwory “Drań”, “Jest nas więcej” i “Kiedyś do ciebie wrócę” z najnowszego albumu “Never Ending Sorry”.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *