Roksana Węgiel pochwaliła się radosną nowiną: kilka miesięcy temu powiedziałam “tak”

W życiu Roksany Węgiel ostatnio bardzo wiele się dzieje. W styczniu młoda wokalistka skończyła 18 lat i oficjalnie wkroczyła w dorosłość. W maju zdawała egzaminy maturalne. Teraz przyszedł czas na kolejne życiowe zmiany. Roxie pochwaliła się fanom, że przyjęła oświadczyny swojego ukochanego. 18-latka nie może się doczekać, aż zostanie żoną 26-letniego Kevina Mgleja.Roksana Węgiel i Kevin Mglej.

Roksana Węgiel ma dopiero 18 lat. W tym roku zdawała egzamin maturalny i oficjalnie wkroczyła w dorosłość. Tymczasem okazuje się, że nastolatka ma już bardzo poważne plany dotyczące swojej przyszłości.

Roksana Węgiel się zaręczyła

Roksana Wegiel w sobotę 27 maja późnym wieczorem podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie radosną nowiną. 18-latka ujawniła, że zgodziła się zostać żoną starszego od siebie o osiem lat partnera, Kevina Mgleja.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ROXIE 💎 (@roxie_wegiel)

“Kilka miesięcy temu powiedziałam “TAK”! Miłość sama w sobie jest nie do pojęcia, ale dzięki miłości możemy pojąć wszystko. Kiedy zdajesz sobie sprawę, że chcesz spędzić z kimś resztę życia, chcesz, aby reszta życia zaczęła się tak szybko, jak to możliwe… Dziękuję, że jesteś Kevin” – napisała Roxie na Instagramie. Przy okazji pochwaliła się fanom imponującym pierścionkiem zaręczynowym, jaki dostała od narzeczonego.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *